مسئولان بهارستانی از اولین نمایشگاه اقوام ایرانی و صنایع دستی بازدید کردند

مسئولان شهرستانی از اولین نمایشگاه اقوام ایرانی و صنایع دستی شهرستان بهارستان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین احمد محسن‌زاده امام جمعه بخش بوستان و همچنین رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان صبح امروز از اولین نمایشگاه اقوام ایرانی و صنایع دستی شهرستان بهارستان در محل سالن بحران شهرداری شهرگلستان بازدید کردند.

گفتنی است که این نمایشگاه با حضور ادارات، نهادها و سازمان‌های شهرستان، غرفه‌های صنایع دستی، غرفه فروش کتاب با تخفیف فرهنگی، غرفه کتاب بخوان جایره بگیر، غرفه سلامت خانواده و بینایی سنجی، غرفه طب سنتی و گیاهان دارویی، غرفه کارگاه‌های آموزشی هنرهای تجسمی و نقاشی، غرفه مد و لباس ایرانی اسلامی برپا شده است.

بنابر این گزارش محفل انس با قرآن کریم نیز با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی در این نمایشگاه و با حضور امام جمعه بخش بوستان، غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان، حجت الاسلام والمسلمین حبیبی رئیس اداره سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان و جمعی از علاقه‌‌مندان برگزار شد که دو قاری بین‌المللی و همچنین جهار قاری نوجوان در طول این مراسم به قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید پرداختند.

همچنین تئاتر کودک «گاوی، روبین و مهمان خارجی» با مشارکت شهرداری نسیم شهر در راستای آموزش فرهنگ ترافیک و آشنایی کودکان با مسائل ترافیکی و فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی در محل برگزاری نخستین نمایشگاه اقوام ایرانی و صنایع دستی و با حضور شهروندان بهارستانی به روی صحنه رفت، که به دلیل محتوای آموزشی و ایجاد فضای شاد کودکانه مورد استقبال خانواد‌ه‌های بهارستانی قرار گرفت و بازتاب‌های خوبی داشت.

درپایان لازم به ذکر است که اولین نمایشگاه اقوام ایرانی و صنایع دستی شهرستان بهارستان در محل سالن بحران شهرداری شهرگلستان برپا شده است و علاقه‌مندان می توانند جهت بازدید به این محل بروند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.