مسئولان استان تهران از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان بازدید کردند

مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان به جهت بررسی عملکرد و رفع نیازهای این اداره بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا فارسی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به جهت بررسی طرح‌های عمرانی و همچنین تخصیص بودجه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان حاضر شد و با غلارضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

گفتنی است که این دیدار که با حضور علیرضا فارسی به همراه پیرهادی کارشناس ناظر طرح‌های عمرانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، درویش‌وند کارشناس پشتیبانی و خدمات رفاهی ، احمدی مسئول فن آوری اطلاعات اداره کل برگزار گردید.

غلامرضا آبکار در این دیدار با عرض خیر مقدم به میهمانان و داشتن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، اظهار داشت: طرح‌هاو برنامه‌های خوبی توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان در سطح شهرستان درحال اجرا می باشد.

وی در ادامه گزارشی از عملکرد و فعالیت‌های انجام شده توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان در حوزه عمرانی در سطح شهرستان به حاضرین در جلسه ارائه کرد.

در ادامه این جلسه علیرضا فارسی با ابراز رضایت از روند عملکرد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان، اذعان داشت: طرح‌های نیمه تمام در بهارستان می بایست با تخصیص اعتبارات لازم تکمیل گردد.

لازم به ذکر است که درپایان این جلسه اعتبارات لازم به منظور تکمیل و بهره برداری از طرح‌های نیمه تمام تخصیص داده شد و نمایندگان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از تمام قسمت‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان بازدید کحردند و از نزدیک در جریان روند کاری این اداره قرار گرفتند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.