مسئولان از پروژه‌های درمانی بهارستان بازدید کردند

مسئولان بهارستانی از پروژه‌های بهداشتی و درمانی درحال اجرا در سطح شهرستان بهارستان بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان، سلیمانی‌جوان معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت، مشتاقی مسئول گسترش و نیکخو مسئول درمان و جمع دیگری از مسئولان حوزه بهداشت و درمان شهرستان از پروژه‌های درحال احداث شبکه بهداشت و درمان بهارستان بازدید  کردند.

بنابر این گزارش در این بازدیدها، دمیریان به همراه هئیت همراه ابتدا با حضور در کلینیک تخصصی بخش گلستان از نزدیک در جریان روند پیشرفت ساخت کلینیک قرار گرفت و با ابراز رضایت از روند اجرای این پروژه، اظهار داشت: پروژه مذکور درحال حاضر با درصد پیشرفت ۹۵ درصد در مراحل پایانی خود قرار گرفته است.

در ادامه مسئولان بهارستانی از ضلع شمالی مرکز خدمات جامع سلامت گلستان بازدید کردند و پس از آن، دمیریان با حضور در محل ساخت ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان، مرکز خدمات جامع سلامت شهید صبوری و مرکز مشاوره بیماری‌های رفتاری از نزدیک در جریان جزئیات ساخت این پروه‌ا قرار گرفت.

درپایان این بازدیدها، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان طی جلسه‌ای با پیمانکار و مهندس اجرایی پروژه‌های درحال اجرا در سطح شهرستان در رابطه با عملیات عمرانی بحث و تبادل نظر کرد.

دمیریان باتاکید بر لزوم رعایت قوانین و ساختار کارشناسانه در احداث پروژه‌های مذکور، بیان داشت: در کنار این موضوعات می بایست روند اجرای پروژه‌ها نیز از سرعت مناسبی برخوردار باشد و به جهت افزایش سرانه‌های بهداشتی و درمانی شهرستان، در زمان مقرر شده تکمیل و افتتاح شوند.

لازم به ذکر است که مسئولان بهارستانی در طول بازدیدهای صورت گرفته از روند اجرای پروژه‌های بهداشتی و درمانی سطح شهرستان ابراز رضایت کردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.