فرماندار شهرستان بهارستان:

مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست در بهارستان ساخته می شود

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: با همکاری خیرین و مجموعه مدیریت شهری صالحیه، مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست در بهارستان ساخته می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به اهمیت توجه و رسیدگی به کودکان ‌بی‌سرپرست، اظهار داشت: همزمان با هفته بهزیستی، احداث یک مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست در بهارستان آغاز خواهد شد.

وی در ادامه با تشریح جزئیات احداث پروژه مذکور در شهرستان بهارستان، تبیین کرد: این مرکز شبه خانواده در زمینی بالغ بر ۴۰۰ مترمربع کلنگ‌زنی و احداث خواهد شد تا کودکان بی‌سرپرست بهارستانی محلی برای زندگی و پیشرفت داشته باشند.

خانجانی در رابطه با همکاری‌های صورت گرفته در جهت فراهم کردن شرایط و ساخت این مرکز، اذعان داشت: زمین این مرکز را شهرداری شهرصالحیه واگداز کرده است و ساخت پروژه مذکور نیز توسط یک خیر در شهرستان بهارستان انجام خواهد شد.

وی درپایان باتاکید بر اینکه واگذاری و ساخت این مرکز از مصوبات جلسه رفع موانع و مشکلات حوزه‌های درمان، اشتغال و آموزش شهرستان بود، خاطرنشان کرد: احداث مرکز مذکور تنها یکی از مصوبات نشست مذکور بود و تصمیمات موثر دیگری در این خصوص گرفته شده است.

درپایان لازم به ذکر است که مطمئناً احداث چنین مرکزی در شهرستان بهارستان باتوجه به تعداد کودکانی که در خیابان‌های شهرها به دستفروشی و گدایی مشغول می باشند جزو الزامات می باشد، چراکه با ساماندهی این کودکان می توان از سواستفاده افراد سودجو و متکدی از آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.