مرد شیشه‌ای کودکان خود را گروگان گرفت/ آفت‌های اعتیاد در بهارستان رو به افزایش است

یک شهروند بهارستانی که به مواد مخدر شیشه اعتیاد داشت، کودکان خردسال خود را گروگان گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، اعتیاد یکی از بدترین و خطرناک‌ترین آسیب‌های اجتماعی به شمار می رود که باعث بروز مشکلات عدیده‌ای برای فرد معتاد، خانواده شخص معتاد و جامعه می شود که این مسئله از زمان ورود مواد مخدر صنعتی در کشور به تشدید شده است.

گفتنی است که مردی که به مصرف ماده مخدر شیشه اعتیاد داشت ۲ کودک خود را در شهرگلستان به گروگان گرفت که این موضوع به خوبی عوارض و عواقب بسیار بد مصرف مواد مخدر را نشان می دهد، چراکه فرد به جایی می رسد که کودکان خود را گروگان می گیرد.

بنابر این گزارش، دو کودکی که در کوچه نسترن پنج شهرگلستان از سوی پدر معتادشان به گروگان گرفته شده بودند، با تلاش نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در نهایت دوباره به آغوش مادر خود بازگشتند.

در جریان این گروگان‌گیری، فرد معتاد برهنه مأموران را تهدید می کرد که اگر نزدیک شوند کودکان خردسال را خواهد کشت، در همین راستا مأموران نیروی انتظامی بهارستان با انجام یک سری اقدامات فنی و پلیسی متهم را به آرامش دعوت کردند اما گوش او بدهکار این توصیه‌های پلیس نبود.

در نهایت فرد گروگان‌گیر نیز با شلیک عوامل انتظامی از ادامه حرکت خود باز ایستاد و بعد از دستگیری به جهت مداوا به یکی از مراکز درمانی منتقل شد، ظاهراً این فرد به علت شدت اعتیاد به مواد مخدر صنعتی و توهمات ناشی از آن دست به چنین کاری زده بود.

درپایان لازم به ذکر است که شدت مصرف مواد مخدر مختلف در شهرستان بهارستان و سهولت دسترسی به انواع مختلف مواد مخدر امری نگران‌کننده می باشد، چراکه می تواند تمامی اقشار جامعه را تحت تاثیر خود قرار دهد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.