امام جمعه بخش گلستان:

مردم و مسئولین همکاری لازم را با قوه قضائیه داشته باشند/ مقوله حج با سیاست عجین شده است

امام جمعه بخش گلستان گفت: حج با سیاست عجین شده است و افرادی که آن را از سیاست جدا می دانند، هیچ چیز از حج نفهمیده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به دهه کرامت و سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع)، بیان داشت: روز دختر را به تمامی دختران تبریک عرض می کنیم و باید گفت که زندگی حضرت معصومه (س) الگوی خوبی برای دختران ما می باشد.

وی در ادامه با تبریک هفته قوه قضائیه، تبیین کرد: از تلاش‌های تمام مسئولین قوه قضائیه تشکر می کنیم و امیدواریم این مسئولین روز به روز در اجرای وظایف خود موفق‌تر باشند و مردم و مسئولین ادارات و دستگاه‌ها همکاری لازم را با قوه قضائیه داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در رابطه با ارزش قلم در گذشته و امروز، گفت: عامل ایجاد تمدن‌ها، هدایت مردم و ثبت علوم، قلم می باشد و اهل قلم باید توجه داشته باشند که از قلم برای گفتن حق و ثبت ارزش‌ها استفاده کنند چراکه در دین ما ارزش بسیاری به قلم داده شده است.

وی همچنین باتاکید بر اهمیت مقوله حج، تصریح کرد: حج با سیاست عجین شده است و بیان کننده این می باشد که باید حق مظلومین را گرفت و اتحاد مسلمانان را حفظ کرد و افرادی که می گویند حج را سیاسی نکنید، از این مقوله مهم هیچ چیزی نفهمیده‌اند.

امام جمعه بخش گلستان در رابطه با اقدامات دولت و ریاست جمهوری در مقابل اروپا، اذعان داشت: اقدامات دولت در این راستا و همچنین حوزه هسته‌ای لایق تشکر می باشد و همچنین توقیف نفتکش جمهوری اسلامی ایران در تنگه جبل الطارق را محکوم می کنیم و از دول و مجلس میخواهیم تا با این اقدام گستاخانه دولت انگلستان برخورد کند.

وی درپایان باتوجه به مشکلات موجود در بخش گلستان، افزود: وضعیت نامناسب آسفالت معابر شهرگلستان سبب نارضایتی مردم شده است و امیدواریم شورای اسلامی شهر و شهرداری توجه لازم را به این امر کنند و همچنین به ساخت‌ و ساز‌های غیرمجاز در سطح شهر اجازه ندهند و با این موارد برخورد قانونی صورت بگیرد و طوری نباشد که ساختمان‌های پنج طبقه و شش طبقه هر روز افزایش یابد و جای نفس کشیدن در گلستان باقی نماند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.