امام جمعه بخش گلستان:

مردم و مسئولین برای یاری به سیل‌زدگان اقدام کنند/ شهادت برای ملت ما سعادت ابدی است

امام جمعه بخش گلستان گفت: باتوجه به تخریب زیرساخت‌های سیستان و بلوچستان توسط سیل، مردم و مسئولین باید به کمک سیل‌زدگان بشتابند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین نورپور امام جمعه بخش گلستان باتاکید بر جایگاه شهادت در دین اسلام و فرهنگ ایرانیان، عنوان داشت: ترامپ قمار باز باید بداند شهادت برای ملت ما سعادت ابدی می باشد و دشمنان هرگز با شهادت بزرگان ما به آرزوی خود نخواهند رسید.

وی در ادامه به سالگرد شهدای فداییان اسلام به ویژه شهید بزرگوار نواب صفوی اشاره کرد و گفت: بدون تردید فداییان اسلام جزو پیش قراولان عرصه جهاد و شهادت می باشند و یاد و مطمئناً خاطره همه آنان همیشه در یاد مردم ایران گرامی می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور با بیان اینکه شورای نگهبان در صلاحیت‌ها همواره مرقانون را رعایت کرده است، بیان داشت: باید اعتراض افرادی که در صلاحیتشان تردید بوده از مجاری قانونی پیگیری شود نه با توهین و افترا، چراکه امروز کشور بیش از گذشته نیازمند وحدت و انسجام می باشد.

وی همچنین باتاکید بر حادثه سیل در سیستان و بلوچستان، تصریح کرد: بسیاری از زیرساخت‌ها در مناطق سیل زده این استان تخریب شده است و می بایست در حد توان و تا حد ممکن برای کمک به هم‌وطنان خود تلاش کنیم.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به مشکلات ایجاد شده حاصل از سیل در سیستان و بلوچستان، خاطرنشان کرد: تمامی سازمان‌ها، دستگاه‌ها و مردم می بایست به یاری سیل‌زدگان بروند و نهایت تلاش خود را برای بهبود شرایط ایجاد شده در این استان به کار بگیرند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.