امام جمعه بخش گلستان:

مردم شهرگلستان بابد مطالبه‌گر باشند/ اکثر مدیران ساکن این منطقه نمی باشند

امام جمعه بخش گلستان گفت: درحال حاضر مطالبه‌گر نبودن شهروندان جزو بزرگترین مشکلات شهرگلستان به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان باتاکید بر اهمیت مطالبه‌گری مردم، عنوان داشت: بدون تردید مهمترین مشکل این منطقه مطالبه‌گر نبودن مردم می باشد.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات اخیر اقتصادی و معیشتی، تصریح کرد: بنده مشکلات و نظراتم را به همه گفته‌ام اما بدانید مشکل شهرگلستان و شهرستان بهارستان فراتر از این حرف‌های گفته شده می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین در رابطه با شرایط شهرگلستان به عنوان شهری در مجاورت تهران، گفت: متاسفانه عزم عمومی در این شهر دیده نمی شود و به همین دلیل گلستان مانند یک شهر عقب مانده مرزی و بدون روح به نظر می آید.

وی همچنین با بیان اینکه گلستان یک شهر توسعه نیافته است، اظهار داشت: یکی از معضلات همین است که اکثر مسئولان شهرگلستان در این منطقه ساکن نمی باشند و بدون شک مدیری که در این شهر ساکن نباشد مشکلات مردم را درک نخواهد کرد.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به لزوم همکاری مدیران در راستای منافع مردم و حفظ وحدت و اتحاد، خاطرنشان کرد: کمبود پزشک عمومی در تنها بیمارستان شهرستان بهارستان همچنان موج می زند و مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده و سبب نگرانی و سرگردانی آنان شده است و درحال حاضر این کمبود پزشک، سلامتی بیماران را تهدید می کند که نیازمند رسیدگی و توجه مسئولین است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.