مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران:

مردم سالاری باید در تمام حوزه‌ها و جبهه‌ها نمود پیدا کند

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: در جامعه امروز مردم سالاری امری مهم بوده و می بایست در تمام حوزه‌ها و جبهه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و… نمود پیدا کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین سهرابی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بهارستان با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی باید به خوبی شناخته شود، عنوان داشت: بدون تردید به دنبال این امر درخواست‌ها و انتظارات این سازمان واقعی‌تر و جدی‌تر خواهد شد.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه سازمان تبلیغات اسلامی ممکن است امروز خیلی تعیین کننده نباشد، گفت: ظرفیت‌های زیادی برای فعالیت و ورود این سازمان وجود دارد که در این بین محدودیت‌هایی نیز وجود دارد که وجود بنا و مکان و نیروی انسانی از جمله این عوامل می باشد.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی با ابراز امیدواری نسبت به عملکرد این سازمان، تبیین کرد: اگر بتوانیم ظرفیت موجود را به کار بگیریم می توانیم نقش موثرتری را ایفا نمائسم اما مشکلی که وجود دارد این است که در جامعه ما به خوبی نقش برخی نهادها و ارگان‌ها معرفی نشده است.

وی همچنین در رابطه با نظام انقلابی و سخنان رهبر معظم انقلابی در این خصوص، بیان داشت: موضوع مذکور به این معنا است که ما نظم سیاسی و اجتماعی را با جوشش‌های انقلابی خود ترکیب و جمع نمائیم و در کنار آن خود ما نیز به عنوان نهادهای نظام جمهوری اسلامی ایران حضور داشته و امور را پیش می بریم.

حجت الاسلام والمسلمین سهرابی به موضوع آغاز گام دوم انقلاب اسلامی ایران، تصریح کرد: امروز گام دوم و پروژه جدیدی که رهبر معظم انقلاب آغاز کرده‌اند وصل کردن دو گانه نظام و انقلاب به یکدیگر یعنی نظام انقلابی می باشد.

وی درپایان باتوجه به اینکه مردم سالاری باید در تمام حوزه‌ها و جبهه‌ها نمود پیدا کند، افزود: نباید به گونه‌ای باشد که تنها در انتخابات و رأی‌گیری بگوییم که مردم سالاری باید وجود داشته باشد چراکه در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و… نیز نیاز به مردم سالاری داریم و باید این موضوع مورد تایید قرار بگیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.