سرپرست شهرداری شهرصالحیه:

مردم ذخایر ارزشمند نظام و انقلاب می باشند/ حضور شهروندان در راهپیمایی ۲۲ بهمن لایق تقدیر است

سرپرست شهرداری شهرصالحیه گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری با توجه به سرمای شدید هوا و برف و یخبندان بار دیگر نشان داد که مردم مهم‌ترین ذخایر انقلاب می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد آگاهی‌مند سرپرست شهرداری شهرصالحیه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیان داشت: این حضور باشکوه مردمی در شهرستان بهارستان که عمدتاً از ضعیف‌ترین اقشار جامعه محسوب می شوند با توجه به سرمای شدید هوا و ایجاد برف و یخبندان در معابر اصلی شهر شایسته والاترین قدردانی‌ها است.
وی در ادامه به چهلیمن روز عروج سردار شهید قاسم سلیمانی و یاران این شهید بزرگوار اشاره کرد و گفت: نباید بگذاریم آرمان و یاد شهدا و انقلاب اسلامی در میان بازی پررنگ و لعاب برخی عناصر خودفروخته و بیگانه پرست کم اثر شود.

آگاهی‌مند باتاکید بر اینکه رهرویی از رهنمودهای رهبر انقلاب و تداوم راه شهید توسط مسئولین و مردم واجب‌ترین کار بعد از شهادت این سردار باصلابت می باشد، تصریح کرد: یادمان نرود که به حاج قاسم‌های انقلاب از گذشته تا به حال مدیونیم و می بایست روزی در محضر عدل الهی جوابگوی اعمالمان در برابرشان باشیم.

وی همچنین در رابطه با حضور پرشور و همیشگی شهروندان شهرستان بهارستان در حمایت از انقلاب، کشور و لایت فقیه، اظهار داشت: سنجیده‌ترین سخن این است که بار دیگر تکرار کنیم مردم ذخایر ارزشمند نظام و انقلاب می باشند.
سرپرست شهرداری شهرصالحیه درپایان باتوجه به اهمیت و لزوم خدمت صادقانه به مردم، خاطرنشان کرد: بدون تردید واجب است برای تحقق رفاه و آسایش این مردم ولایی و انقلابی بیشتر از هر زمان دیگری همت نماییم.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.