مردم به شورا و شهرداری شهرگلستان بی‌اعتماد شده‌اند/ وضعیت بد پروژه‌های عمرانی عامل نگرانی شهروندان شده است

وضعیت اجرای پروژه‌های عمرانی در شهرگلستان به قدری خراب است که در نیم سال نخست سال جاری کمتر از ۱۰ درصد بودجه این حوزه مصرف شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، چند روز دیگر با اتمام شهریور ماه، فصل تابستان سال ۹۸ نیز میدان را به پاییز می سپارد و آن‌هایی که دستی در پروژه‌های عمرانی دارند می دانند که این موضوع به هیچ وجه خبر خوبی برای شهرگلستان نمی باشد.

حتی اگر مهندس هم نباشید متوجه این امر می باشید که در فصل سرما و بارندگی کسی پا به میدان پروژه‌های عمرانی نمی گذارد؛ همین یک واقعیت ساده به معنی آن است که شوری اسلامی و شهرداری شهرگلستان نمی تواند امید زیادی به انجام کارهای عمرانی در شش ماه دوم سال داشته باشند.

گفتنی است که ااز مجموع ۱۲۰ میلیارد تومان سرفصل عمرانی در بودجه سال ۹۸ شهرداری شهرگلستان تنها ۱۰ میلیارد تومان قرارداد منعقد شده و درحال اجرا می باشد که این امر به شکل ساده هیچ معنی می دهد.

یک ضرب و تقسیم ساده نشان می دهد که حداقل باید ۵۰ درصد از این بودجه تاکنون وارد عمل می شد و هم اکنون شاهد انجام عملیات متعدد عمرانی در شهرگلستان می بودیم و این درحالی است که تا دلتان بخواهد خبرهای پرحرف و حدیث جای کارهای مهم و پروژه‌های عمرانی را گرفته است.

حاشیه‌هایی که  محصول تصمیم‌های سئوال برانگیز شورای اسلامی شهر می باشد، شهر را با این عقب ماندگی غصه‌آور و نگران‌کننده روبه‌رو کرده است و باعث نارضایتی تمامی شهروندان گلستانی از عملکرد مجموعه مدیریت شهری شده است.

درپایان لازم به ذکر است که گرچه مردم در انتخابات آتی و روز حساب شوراییان، حسابشان را با مسببان این عقب ماندگی تسویه خواهند کرد اما مسأله مهم‌تر این است که چه کسی باید با بازخواست شورای اسلامی شهرگلستان، آن‌ها را متوجه کند که شهر آنقدرها هم اوضاع نابه‌سامانی ندارد که هر کسی از هرگوشه‌ای که دلش خواست آسیبی به روند پیشرفت شهر و خدمت‌رسانی به مردم بزند و برود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.