مردم باید با بصیرت کافی در انتخابات شرکت کنند

نماینده ولی فقیه در سپاه استان تهران گفت: امیدوارم خداوند بصیرت لازم را به مردم عطا کند که با گزینش و انتخاب درست استکبار جهانی را شکست دهیم. حجت الاسلام والمسلمین نظری، نماینده ولی فقیه در سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران در گفت و گو با خبرنگار بهارستانه، با اشاره بر انقلاب مردم ایران گفت: در […]

نماینده ولی فقیه در سپاه استان تهران گفت: امیدوارم خداوند بصیرت لازم را به مردم عطا کند که با گزینش و انتخاب درست استکبار جهانی را شکست دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین نظری، نماینده ولی فقیه در سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران در گفت و گو با خبرنگار بهارستانه، با اشاره بر انقلاب مردم ایران گفت: در سال 57 کسانی که آغازگر انقلاب بودند با شعار های خود از نظام دفاع کردند و آن را حفظ کردند و حمایت از مستضعفین عالم را الگوی انقلاب اسلامی قرار دادند.
وی ضمن یاد آوری توطئه های مختلف دشمنان برای نابودی انقلاب و فتنه های کردستان و خوزستان بیان داشت: دشمنان ما از همان ابتدا برنامه ریزی های گوناگونی کردند و نقشه های مختلفی طراحی کردند تا بتوانند این انقلاب را به مرور نابود کنند که با نگاهی به گذشته می توانید نمونه هایی از آن ها را ببینید.

DSC_0240
نظری با ذکر این موضوع که ما الان در جنگ نرم با دشمن هستیم تصریح کرد: زمانی که در جنگ تحمیلی دشمن فکر می کرد می تواند کمر این اقتصاد را بشکند اما موفق نشد فهمید که با تکیه بر جنگ سخت و حمله نظامی نمی تواند کاری پیش ببرد و به این فکر افتاد که به جنگ نرم تکیه کند که خطرناک ترین نوع جنگ است و در آن کشور متجاوز مشخص نیست.
وی در ادامه با توجه به اینکه در این مدت فعالیت دشمن در حوزه های علمی و به طور کل در حکومت های اصلاح طلب به اوج خود رسید گفت: در همین محیط های علمی گفتند که ولایت فقیه ریشه در ذهن انسان دارد و سال ها کار کردند که بتوانند ایرانیان را عوض کنند.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران استان تهران ضمن اشاره به فتنه 88 و عوامل آن که سرباز دشمن بودند اظهار داشت: سه عمال پیان دهنده حماسه 9 دی بودند اعتقاد به ولایت، عشق به امام حسین (ع) و عاشورا و روحیه استکبار ستیزی مردم ایران.

DSC_0280
وی با بیان اینکه دو انتخابات در پیش رو داریم گفت: عواملی را انتخاب کنیم که بتوانیم در مجلس خبرگان جانشین رهبری را انتخاب کنیم و سعی کنیم بهترین انتخاب را داشته باشیم و به کسانی رأی بدهیم که موضع روشنی نسبت به رهبری و ولایت داشته باشند.
نظری با اشاره بر موضوع انتخابات و عدم صلاحیت عده ای ادامه داد: باید انتخابی درست داشته باشیم و با چشمانی باز در انتخابات شرکت کنیم تا کسانی را برای نمایندگی انتخاب کنیم که با دل و جان این کشور را دوست دارند چرا که برخی از ثبت نام کنندگان حتی کلمه عربی هم نمی توانند بخوانند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم خداوند بصیرت لازم را به مردم عطا کند که با گزینش و انتخاب درست استکبار جهانی را شکست دهیم.
انتهای پیام/ م

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.