نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم:

مردم بازند اصلی انحلال شورای شهرگلستان می باشند/ با انحلال شورای اسلامی گلستان کاملاً مخالفم

نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم گفت: انحلال شورای اسلامی شهرگلستان کار درستی نبوده و با انحلال این شورا کاملاً مخالف می باشم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوع انحلال شورای اسلامی شهرگلستان، عنوان داشت: شورای شهر یک نهاد کاملا قانونی و مردمی است که بسته شدن درب آن به روی مردم در چنین شرایطی خوشایند نمی باشد.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه اگر چنین اتفاقی رخ میداد شهروندان فهیم بازنده اصلی بودند، تصریح کرد: برخی از اعضای شورای اسلامی شهر در مسیر خدمت به مردم و همچنین انتخاب شهردار قصوراتی داشته ولی این موضوع نباید به نام شورای شهر تمام شود و بخواهند طرح انحلال آن را ارائه نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین نوروزی همچنین نظر خود در خصوص انحلال این شورا را اعلام کرد و اظهار داشت: بنده به عنوان نماینده مردم با انحلال شورای اسلامی شهرگلستان کاملاً مخالفم و در راستای رفع مشکلات پیش روی این نهاد گام‌های موثری را برخواهم داشت.

وی درپایان باتوجه به اینکه رفع مشگلات مذکور نیازمند همکاری اعضاء شورای اسلامی شهرگلستان می باشد، خاطرنشان کرد: باید تعدادی از اعضای شورای شهر رویکرد خود را کاملاً عوض کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.