شهردار نسیم شهر:

مردم از مراجعه به آرامستان‌ها خودداری کنند

شهردار نسیم شهر گفت: مردم در پنج شنبه و جمعه از مراجعه به آرامستان‌ها و همچنین پخش نذری خودداری کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، قدرتعلی طلایی شهردار نسیم شهر با اشاره به لزوم رعایت نکات و توصیه‌های بهداشتی در شرایط حاکم، عنوان داشت: از شهروندان می خواهم تا سنت حضور پنج‌شنبه و جمعه آخر سال در آرامستان‌ها را به زمان دیگری موکول نمایند.

وی در ادامه باتاکید بر پرهیز از دادن هرگونه نذری توسط شهروندان، تصریح کرد: مجموعه باغ بهشت، در راستای پیشگیری از شیوع بیماری از ارائه هرگونه خدمات به مراجعان از قبیل گل و گلاب، نصب سنگ و غیره تا اطلاع ثانوی معذور می باشد.

طلایی با بیان اینکه باید برای مبارزه با کرونا برخی مراسم‌ها را لغو کرد، اظهار داشت: مردم می بایست برای رفاه حال خود و خانواده‌ها تمام هشدارها را جدی بگیرند و از اجرای هرگونه مراسم مانند سوم و هفتم جداً خوداری کنند.

وی همچنین با درخواست از شهروندان به جهت خودداری از مراجعه به باغ بهشت، تبیین کرد: گرچه برخی رسومات از اهمیت بالایی برخوردار می باشد اما باید توجه داشت که درحال حاضر حفظ جان مردم و سلامت جامعه بسیار حائز اهمیت است.

شهردار نسیم شهر درپایان باتوجه به بی‌توجهی برخی شهروندان به توصیه‌های بهداشتی، خاطرنشان کرد: مجبور شدیم درب آرامستان را در پنج‌شنبه و جمعه آخر سال بر روی مراجعان ببندیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.