امام جمعه بخش بوستان:

مردم از عملکرد قوه قصائیه راضی می باشند/ انقلاب اسلامی پرچم‌دار مقاومت در جهان است

امام جمعه بخش بوستان گفت: با حضور حجت الاسلام والمسلمین رئیسی، عملکرد قوه قضائیه بسیار بهتر و مورد قبول مردم شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین احمد محسن‌زاده امام جمعه بخش بوستان در رابطه با عملکرد قوت قضائیه و برخورد با مفسدان، عنوان داشت: بدون تردید محاکمه مفسدان دانه درشت رضایت مردم را در سراسر کشور به دنبال داشته است.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت درست زندگی کردن مسئولین کوچک و بزرگ کشور، تصریح کرد: حاکمان می بایست همانند امام علی (ع) حکومت داری و ساده زیستی را در جهان الگوی خود قرار دهند و عید غدیر فرصت مناسبی برای تغییر عملکرد افرادی است که خلاف این جهت در حرکت می باشند.

حجت الاسلام والمسلمین محسن‌زاده با اشاره به موضوع مبارزه با فساد در سطح کشور، اظهار داشت: رئیس قوه قضائیه به خوبی و با قدرت راه مبارزه با مفسدان را در پیش گرفته که ثمرات بسیار خوبی را نیز به دنبال داشته است و رهبر معظم انقلاب نیز در این مسیر پشتیبان و حامی دستگاه قضا می باشد.

وی همچنین به توطئه‌ها و نقشه‌های آمریکا در طول عمر گذشته از انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: آمریکا در طول چهل سال گذشته تنها برای کشور و انقلاب توطئه می کند اما با این وجود جوانان انقلابی جمهوری اسلامی ایران راه تمامی نفودهای آن‌ها را بسته و خواهند بست.

امام جمعه بخش بوستان درپایان باتوجه به مسائل و معضلات فعلی منطقه خاورمیانه، خاطرنشان کرد: مطمئناً دولت مستقل در یمن به وجود خواهد آمد و همانگونه که تا به امروز در برابر زورگویی‌های رژیم سعودی ایستادگی کرده و در آینده نیز ایستادگی خواهد کرد و باید گفت که مقاومت همچنان در جهان ادامه دارد که پرچم‌دار آن انقلاب اسلامی ایران می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.