مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان:

مردم از انجام کارهای خطرناک در چهارشنبه سوری خودداری کنند/ تمام ظرفیت بیمارستان امام حسین (ع) به بیماران کرونایی اختصاص یافته است

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: شهروندان بهارستانی می بایست با عدم انجام هرگونه اقدام خطرناک در چهارشنبه آخر سال، ما را در شرایط فعلی همراهی و یاری نمایند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با اشاره به لزوم همکاری مردم در شرایط فعلی، بیان داشت: از شهروندان بهارستانی می خواهم از هرگونه تجمع و انجام کارهای خطرناک در روز چهارشنبه آخر سال دوری نمایند.

وی در ادامه باتاکید بر وضعیت حساس کنونی و شیوع بیماری کرونا ویروس، تصریح کرد: درحال حاضر از تمام ظرفیت بیمارستان امام حسین (ع) و اورژانس ۱۱۵ برای انتقال و درمان این بیماران استفاده می شود لذا عملاً توانایی ارائه خدمات به مصدومین احتمالی چهارشنبه سوری وجود نخواهد داشت.

دمیریان درپایان از تمام شهروندان شهرستان بهارستان درخواست کرد از هرگونه اقدام خطرناک در روز چهارشنبه آخر سال خوداری کنند و خاطرنشان کرد: بدون شک همراهی و همکاری مردم در این راستا، امری بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

درپایان لازم به ذکر است که در شرایطی اغلب خانواده‌ها نگران ویروس کرونا و شرایط فعلی می باشند دست زدن به اقدامات خطرناک و استفاده از مواد محترقه برای تفریحات چند لحظه‌ای بدو تردید یک اشتباه بوده و تنها باعث تشدید نگرانی‌ها در بین شهروندان و چه بسا افزایش آمار خسارات جانی در سطح شهرستان می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.