مرحوم مردوخی در دوران فعالیت خود، فرد موثری بود/ حوزه رسانه پر از جوانان مستعد است

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: امیدوارم نسل امروز ما در عرصه رسانه با استفاده از تجربه‌های تاریخی و استفاده از تجربه‌های مردانی مانند مرحوم مردوخی که در طول حیات خود افراد موثری بودند، بتوانند در آینده گام‌هایی فراتر از مردوخی بردارند.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، «بهرام قاسمی» سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی مردوخی و اینکه آیا مشابه او در حوزه رسانه و مطبوعات برای ما تکرار خواهد شد، گفت: به هر حال جامعه ما غنی از نیروی انسانی و چهره‌های بسیار جوان و پر استعدادی است که در صحنه رسانه‌ای کشور حضور دارند.

وی در همین زمینه ادامه داد: امیدوارم نسل امروز ما در عرصه رسانه با استفاده از تجربه‌های تاریخی و استفاده از تجربه‌های مردانی مانند مرحوم مردوخی که در طول حیات خود افراد موثری بودند، بتوانند در آینده گام‌هایی فراتر از مردوخی بردارند.

قاسمی همچنین افزود: این امید می‌رود تا چهره‌های برگزیده بیشتری نسبت به استاد مردوخی را در آینده کشور داشته باشیم. فکر می‌کنم یکی از آرزوها و رسالت‌های مردوخی هم همین بود که نسل جوان ما در حوره رسانه بتوانند از رشد و شکوفایی بیشتری برخوردار باشند.

وی در ادامه اظهارداشت: مردوخی یکی از پیشکسوتان ما در عرصه رسانه بود و همانطور که اشاره شد از دهه ۳۰ کار خود را شروع کرد. وی علاوه بر رسانه در حوزه شعر و نویسندگی نیز فعال بود و مردی شجاع، مردمدار و مردمی بود و جسارت خوبی برای طرح خواسته‌های مردم داشت و آنچه که احساس می‌کرد می‌تواند معضلی در حوزه‌های اقتصادی و سیاست خارجه در کشور باشد، را طرح می‌کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه همچنین بیان داشت: مرحوم مردوخی به هنگام طرح سوال‌هایش هیجانی را بین دوستان رسانه‌ای ایجاد می‌کرد و سعی می‌کرد تا پاسخ لازم را نیز دریافت کند. در کنار اینها باید به بزرگواری و اخلاق وی نیز اشاره کنم که علیرغم همه جدی بودنش، فردی بسیار مهربان و خونگرم بود و با اطرافیان با مروت و انسانیت رفتار می‌کرد. او الگوی خوبی برای نسل جوان رسانه ما است که نسل جوان می‌توانند از پیشکسوت‌هایی همچون مردوخی رفتارها و فنون کار رسانه‌ای را بیاموزند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.