مدیرعامل سازمان حمل و نقل عمومی شهرصالحیه:

مرحله اول مابه التفاوت سوخت به حساب مالکان واریز شد

مدیرعامل سازمان حمل و نقل عمومی شهرصالحیه گفت: مرحله اول مابه التفاوت سوخت ناوگان سرویس مدارس و مسافربرهای شخصی و آژانس‌های تحت پوشش سازمان حمل و نقل عمومی به حساب مالکان آن‌ها واریز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد حبیبی مدیرعامل سازمان حمل و نقل عمومی شهرصالحیه در جمع خبرنگاران در رابطه با سهمیه‌های بنزین اختصاص یافته، اذعان داشت: پیگیری و هماهنگی‌های لاز در این راستا توسط سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری صالحیه، اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور و ستاد سوخت انجام شده است.

وی در ادامه باتاکید بر نتایج به دست آمده از پیگیری‌های صورت گرفته، تصریح کرد: در همین راستا مرحله اول مابه التفاوت سوخت ناوگان سرویس مدارس و مسافربرهای شخصی و آژانس‌های تحت پوشش این سازمان به حساب مالکان آن‌ها واریز گردید.

حبیبی با اشاره به جزئیات نحوه دریافت این مابه التفاوت توسط رانندگان، اظهار داشت: اطلاعات رانندگان آژانس دارای پروانه پس از بررسی و پالایش در سه بخش اطلاعات هویتی، خودرویی و بانکی برای واریز مابه التفاوت ریالی سهمیه سوخت به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ارسال شده است.

وی همچنین با بیان اینکه به زودی مرحله بعدی واریزها نیز انجام خواهد شد، تبیین کرد: براساس پیگیری‌های صورت گرفته سهمیه آذرماه این گروه از ناوگان به شماره حساب شبای آن‌ها واریز ‌شده است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل عمومی شهرصالحیه درپایان باتوجه به الویت‌های این سازمان، خاطرنشان کرد: بدون تردید الویت اصلی سازمان حمل و نقل عمومی خدمت هرچه بهتر به شهروندان و ایجاد شرایطی مناسب جهت حمل و نقل هرچه بهتر می باشد که تمام تلاش خود را در این راستا به کار می گیریم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.