مراکز ورزشی و آموزشی در بهارستان زمینه ساز شیوع کرونا می شوند!/ قهوه‌خانه‌های بهارستان همچنان فعال می باشند

باشگاه‌های خصوصی ورزشی، آموزشگا‌های زبان و قهوه‌خانه‌ها با وجود اعلام تعطیلی این اماکن توسط مسئولین به دلیل ویروس کرونا، همچنان فعال می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، با وجود ورود ویروس کرونا به کشور و اعلام تعطیلی مراکز آموزشی و ورزشی و همچنین قهوه‌خانه‌ها و سفره‌خانه‌ها توسط مسئولین شهرستان بهارستان، گویا هنوز عده‌ای برای سود شخصی اقدام به قانون شکنی می کنند.

گفتنی است که وجود اینکه تمامی مسئولین مربوطه اعلام کردند که باشگا‌ه‌های خصوصی و دولتی، مراکز آموزشی، سالن‌های ورزشی، قهوه‌خانه‌ها و سفره‌خانه‌ها می بایست تا اواخر هفته جاری تعطیل باشند و احتمال تمدید این تعطیلی‌ها نیز وجود دارد، بازهم عده‌ای از افراد فعال در این زمینه‌ها اقدام به باز گردن این اماکن کرده‌اند.

بدون تردید این اقدام یک تحلف آشکار و زمینه‌ساز شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان بهارستان می باشد، چراکه اگر یک نفر مبتلا به این ویروس وارد یکی از این اماکن شود تمام مراجعین و حتی صاحب خود این اماکن نیز به کروناویروس مبتلا می شوند و به سرعت این بیماری در سطح شهرستان پخش می شود.

شهروندان بهارستانی در چنین شرایطی می بایست خود به فکر سلامت خود و خانواده‌شان باشند و از رفتن به مراکز مذکور تا زمان اعلام شده توسط مسئولین خودداری کنند.

درپایان لازم به ذکر است که گرچه این نادیده گرفتن شرایط و اقدام مسئولین توسط برخی شهروندان اشتباه محض و زیرپا گذاشتن قانون به شمار می رود اما مطمئناً عدم نظارت درست و جدی نگرفتن شرایط توسط ادارات و سازمان‌های مربوطه نیز در این خصوص بی‌تاثیر نبوده و در صورت شیوع کروناویروس در بهارستان، مسئولین نیز به اندازه متخلفان مقصر خواهند بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.