رئیس اداره ورزش و جوانان بخش بوستان:

مراکز ورزشی غیرمجاز در بخش بوستان پلمب می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان بخش بوستان گفت: مراکز ورزشی غیرمجاز در بخش بوستان شناسایی و با همکاری نیروی انتظامی شهرستان بهارستان پلمب می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ترابی رئیس اداره ورزش و جوانان بخش بوستان در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم برخورد با فعالیت‌های ورزشی غیرقانونی و غیرمجاز در سطح شهرستان بهارستان، عنوان داشت: باشگاه‌های غیرمجاز در سطح بخش بوستان شناسایی شده‌اند و اخطاریه‌های لازم برای این مراکز ابلاغ شده است.
وی در ادامه با تشریح اقدامات اداره ورزش و جوانان بخش بوستان در راستای برخورد با باشگاه‌های غیرمجاز، تصریح کرد: تاکنون ۸ باشگاه غیرمجاز اخطارهای شفاهی و کتبی دریافت کرده‌اند و ۵ باشگاه نیز در نسیم شهر توسط بازرسان اداره ورزش و جوانان پلمب شده‌اند.
ترابی باتاکید بر برخورد قانونی با واحدهای ورزشی غیرمجاز در راستای جلوگیری از بروز هرگونه تخلف، اظهار داشت: اقدامات مذکور بر اساس مصوبات نشست کمیته سلامت و نظارت بر اماکن ورزشی که مقرر بود باشگاه‌های غیرمجاز با هماهنگی نیروی انتظامی پلمب شوند، با هماهنگی نیروی انتظامی شهرستان بهارستان صورت گرفت.

وی همچنین به اهمیت ایجاد فضایی سالم و مناسب در چهارچوب شرایط تعیین شده برای ورزش جوانان اشاره کرد و اذعان داشت: در حال اقدام برای پلمب بقیه باشگاه‌های غیرمجاز در بخش بوستان می باشیم تا به این واسطه از هرگونه فعالیت مراکز ورزشی غیرمجاز در این منطقه جلوگیری به عمل آید.

رئیس اداره ورزش و جوانان بخش بوستان درپایان باتوجه به استمرار برخورد با مراکز ورزشی غیرمجاز در بخش بوستان، خاطرنشان کرد: بر اجرای این امر مهم تاکید داریم و با قدرت به پلمپ باشگاه‌های غیرمجاز ادامه خواهیم داد تا از بروز هرگونه تخلفت در این حوزه جلوگیری و پیشگیری صورت بگیرد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.