مراسم پیاده‌روی جاماندگان کربلا در بهارستان درحال برگزاری است

مراسم پیاده‌روی جاماندگان کربلا با حضور مسئولین و شهروندان بهارستانی در دو بخش بوستان و گلستان این شهرستان درحال برگزاری می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همزمان با آئین جهانی اربعین حسینی، مراسم پیاده‌روی جاماندگان کربلا در دو بخش بوستان و گلستان شهرستان عاشورایی بهارستان با حضور سلیمان‌‌پور فرماندار بهارستان، حجت الاسلام والمسلمین نوروزی، بخشداران بوستان و گلستان، اعضای شوراهای اسلامی شهرهای گلستان، صالحیه و نسیم شهر و جمعی دیگر از مسئولان و شهروندان بهارستانی آغاز شده است.

بنابر این گزارش این مراسم از دقایقی پیش در بخش گلستان از سه مسجد جواد الائمه (ع)، امام حسن مجتبی (ع) و صاحب الزمان (عج) در بخش گلستان آغاز شده است که شهروندان بهارستانی در انتهای این سه مسیر در آستان مقدس امامزاده باقر (ع) برای عزاداری اربعین حسینی و همچنین به صرف ناهار تجمع خواهند کرد.

همچنین مسیر حرکت شهروندان بهارستانی در بخش بوستان از انتهای خیابان دوم نسیم شهر می باشد و در نهایت شهروندان به جهت عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) و یاران آن حضرت در تقاطع ۲۴ متری توحید نسیم شهر تجمع خواهند کرد.

گفتنی است که همچنان که مراسم درحال برگزاری می باشد شهروندان بهارستانی به صورت مداوم به کاروان‌های راهپیمایی جاماندگان اربعین در خیابان‌های شهرهای گلستان و نسیم شهر اضافه می شوند و همراه با سر دادن شعار و نواهای عاشورایی به سمت محل تجمع نهایی به جهت برگزاری مراسم عزاداری حرکت می کنند.

درپایان لازم به ذکر است که بهارستان دارای بیشترین تعداد هیئات مذهبی در سطح استان تهران می باشد و حضور هیئت‌های مذهبی متعدد شهرستان در این مراسم و همچنین کاروان نمادین اسرای عاشورا از جمله نکات قابل توجه این مراسم راهپیمایی می باشد که توجه شهروندان بهارستانی را نیز به خود جلب کرده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.