رئیس شورای اسلامی شهرگلستان:

مراسم معارفه شهردار جدید شهرگلستان به زودی برگزار می شود

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان گفت: پروسه قانونی انتخاب شهردار طی شده است و مراسم معارفه منتخب اعضای شورای اسلامی شهرگلستان به زودی برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علی حسنی رئیس شورای اسلامی شهرگلستان در جمع. خبرنگاران با اشاره احراز صلاحیت شهردار جدید گلستان، عنوان داشت: کلیه پروسه قانونی انتصاب شهردار منتخب شورای اسلامی شهر طی شده است و به زودی منتخب شورای شهرگلستان کار خود را آغاز خواهد کرد.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم معارفه هرچه سریع‌تر شهردار جدید، تصریح کرد: انشالله به زودی شاهد برگزاری مراسم معارفه رحیم پرچگانی به عنوان شهردار شهرگلستان خواهیم بود و دوره جدیدی را در راستای پیشرفت شهر آغاز خواهیم نمود.

حسنی همچنین از تلاش‌های سرپرست فعلی شهرداری گلستان نیز تقدیر کرد و اذعان داشت: بر اساس قانون دوره شش ماه سرپرستی شهرداری شهرگلستان به پایان رسیده است و به احتمال زیاد فردا شاهد تغییر سرپرست شهرداری این شهر باشیم، چراکه تا زمان معارفه شهردار جدید، طبق قانون شهرداری نیازمند سرپرست می باشد.

وی به اختیارات محدود سرپرستی شهرداری در سطح شهر اشاره کرد و گفت: با عنایت به این موضوع در طی دو دوره شاهد اقدامات خوب و قابل قبولی از سوی بهلول فرزین به عنوان سرپرست شهرداری شهرگلستان بودیم که علی‌رغم وجود برخی انتقادات تلاش خود را در جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان به کار گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان باتوجه به وجود برخی گمانه‌زنی‌ها در خصوص انتخاب سرمرست جدید شهرداری این شهر، خاطرنشان کرد: برای دوره جدید تا زمان معارفه شهردار ما طبق قانون موظف به انتخاب سرپرست جدید می باشیم که در این خصوص سه گزینه وجود دارد که امروز گزینه اصلی برای این سمت مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.