مراسم عزاداری اربعین حسینی در بهارستان برگزار گردید

مراسم عزاداری اربعین حسینی با حضور مسئولان شهرستانی توسط شبکه بهداشت و درمان بهارستان در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مراسم عزاداری اربعین حسینی صبح امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین نورپور امام جمعه بخش گلستان، دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان، ستایش رئیس بیمارستان امام حسین (ع) شهرک سبزدشت، حجت الاسلام و المسلمین محمودزاده مسئول فرهنگی دفتر امام جمعه و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی در محل سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان بهارستان برگزار گردید.

دمیریان در این مراسم علاوه‌بر تقدیر از پرسنل شبکه بهداشت و درمان بهارستان و بیمارستان امام حسین (ع)، بیان داشت: بدون شک پرسنل این شبکه، انسان‌هایی خدوم و خالص می باشند که با تمام وجود در راستای اعتلای سطح سلامت جامعه تحت پوشش خود خدمت می نمایند.

وی در ادامه گزارشی از اقدامات و خدمات انجام شده توسط شبکه بهداشت و درمان بهارستان در سطح شهرستان و خدمات ارائه شده در بیمارستان امام حسین (ع) را به حاضرین در این مراسم ارائه کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با اشاره به اهداف اقدامات این شبکه در سطح شهرستان، گفت: ارتقاء سطح سلامت شهروندان، افزایش سرانه‌های درمانی‌، افزایش تعداد مراکز و پایگاه‌های بهداشتی از جمله اهداف اقدامات صورت گرفته در بهارستان به شمار می رود.

سپس حجت الاسلام والمسلمین نورپور در سه محور حجاب و نقش آن در جامعه اسلامی، اهمیت بهداشت در اسلام و نقش پزشکان و پرستاران در این امر و اهمیت گرامیداشت مراسم اربعین حسینی نکات مهمی را به شرکت‌کنندگان در این مراسم بیان کرد.

وی همچنین به دستورات بهداشتی دین اسلام به ویژه در مسائل فردی، روحی و روانی و ارائه مصادیقی در رابطه با این مسائل اشاره کرد و افزود: همه ما می بایست به این دین کامل و تعلیمات روح بخش آن افتخار کنیم.

لازم به ذکر است که امام جمعه بخش گلستان در این مراسم از فعالیت‌های انجام شده توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان تقدیر و تشکر کرد و پس از آن، محمودزاده به ذکر مصائب آل‌الله و نوحه‌خوانی پرداخت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.