مراسم سوگواری دانش آموزان آموزشگاه سپاهان در خیرآباد

دانش آموزان دبیرستان سپاهان با حضور در حسینه قمر بنی هاشم (ع) خیرآباد در سوگ سیّد و سالار شهیدان و یاران باوفایش گریستند. به گزارش بهارستانه، با همّت انجمن اولیاء و مربیان دبیرستان دوره اول سپاهان و جمعی از خیّرین نیک اندیش، مراسم عزای حسینی با حضور دانش آموزان و دبیران این آموزشگاه دخترانه در […]

دانش آموزان دبیرستان سپاهان با حضور در حسینه قمر بنی هاشم (ع) خیرآباد در سوگ سیّد و سالار شهیدان و یاران باوفایش گریستند.

به گزارش بهارستانه، با همّت انجمن اولیاء و مربیان دبیرستان دوره اول سپاهان و جمعی از خیّرین نیک اندیش، مراسم عزای حسینی با حضور دانش آموزان و دبیران این آموزشگاه دخترانه در حسینه همجوار این مدرسه برگزار شد.
رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه۲ بهارستان با حضور در این مراسم روحانی دقایقی کوتاه از قیام امام حسین (ع) و وظایف شیعیان در عصر کنونی سخن گفت. عبداله نوحی اظهار داشت، دختران و زنان شیعه باید با الگو قراردان منش و رفتار حضرت زینب (س)، ضمن رعایت حجاب اسلامی، در عرصه های اجتماعی حضوری فعال داشته باشند.
گفتنی است در این مراسم که معاون آموزشی و کارشناس دوره اول متوسطه آموزش و پرورش ناحیه۲ بهارستان نیز در آن حضور داشتند؛ از دانش آموزان با غذاهای نذری پذیرایی به عمل آمد.

منبع:روابط عمومی آموزش وپرورش بهارستان

/پایان خبر/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.