مراسم جشن امضاء کتاب در بهارستان برگزار گردید/ سفیر لبخند در بهارستان حضور پیدا کرد

مراسم جشن امضاء کتاب با حضور مسئولین شهرستانی، نویسندگان و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مراسم جشن امضاء کتاب با حضور غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان، ظریفه قاسم‌پور تسهیلگر باشگاه برگزیده لبخند خدا، شهرام شفیعی سفیر لبخند و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی و دانش آموزان بهارستانی در بخش گلستان این شهرستان برگزار گردید.

قاسم‌پور در این مراسم ساختن یک روز شاد برای کودکان بهارستانی همراه با کتابخوانی به شیوه‌های خلاق و دیدار با نویسنده محبوب کودکان و بزرگسالان شهرام شفیعی را هدف اصلی برگزاری این برنامه برشمرد و بیان داشت: امید است که این مراسم بتواند مسیر تازه‌ای در راستای ترویج کتابخوانی میان کودکان شهرستان بهارستان ایجاد نماید.

شفیعی نیز علاوه‌بر قدردانی از استقبال پرشور حاضرین در مراسم، اظهار داشت: مراسم‌های مرتبط با کتاب در جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در شهرستان‌ها بسیار تاثیر گذارتر می باشد و این استقبال گرم و با نشاط دلیل بر همین ادعای ما است.

گفتنی است که این نویسنده طنز کودکان و نوجوانان در ادامه مراسم مذکور به ارائه روش‌های داستان نویسی پرداخت و بر این امر که هر نویسنده‌ای باید یک دفتر یادداشت همراه خود داشته باشد که در مواقع الهام ایده از آن استفاده کند، تاکید فراوان کرد.

بنابر این گزارش، شهرام شفیعی از آنجا که بیش از دویست عنوان کتاب کودک و نوجوان در زمینه طنز دارد و به نوعی لبخند را با آثار خود به آن‌ها هدیه می دهد سفیر لبخند بچه‌ها  لقب گرفته است.

در طول این مراسم کودکان و نوجوانان نویسنده داستان‌های خود را در حضور شهرام شفیعی خوانده و از نظرات وی بهره‌مند شدند.

درپایان لازم به ذکر است که در مراسم برگزار شده فهرست آثار نویسنده روی بادکنک‌ها درج شده و در معرض دید قرار گرفته بود و در انتهای مراسم جشن امضاء کتاب،  کتاب‌های شهرام شفیعی با امضای نویسنده به کودکان حاضر در سالن اهدا گردید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.