مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با فرماندار بهارستان دیدار کرد

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با حضور در شهرستان بهارستان با رئیس اداره بنیاد شهید و فرماندار بهارستان دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عبداله مرتضوی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان به جهت افزایش همکاری‌های این دو اداره دیدار و گفت‌وگو کرد.

بنابر این گزارش در این دیدار که صبح امروز برگزار گردید، عبداله مرتضوی به همراه محمدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهارستان با حضور در دفتر فرماندار شهرستان بهارستان با وی گفت‌وگو و تبادل نظر کردند.

فرماندار بهارستان در این دیدار علاوه‌بر آرزوی موفیقت برای مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران، اظهار داشت: شهرستان بهارستان ۱۷۰ شهید  تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است که نشان از ولایتمداری این شهرستان دارد.

وی در ادامه باتاکید بر پایبندی و همراهی همیشگی شهروندان بهارستانی با ولایت فقیه و انقلاب، تبیین کرد: مردم این شهرستان همیشه و در تمام شرایط پای نظام و جمهوری اسلامی ایران ایستاده‌اند، که این موضوع از شهرت شهرستان بهارستان به شهرستان عاشوراییان و ولایتمداران به خوبی روشن می باشد.

سلیمان‌پور همچنین به جایگاه شهدا، ایثارگران و جانبازان و خانواده‌های ایشان در جامعه اشاره کرد و گفت: بدون شک وظیفه همگان است که به این عزیزان و خانواده‌هایشان احترام گذاشته و توجه ویژه‌ای نمایند.

وی درپایان باتوجه به لزوم رفع مشکلات موجود برای خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران در جامعه، خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با تعامل و هماهنگی بیشتر در راستای رفع مشکلات خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرستان بهارستان گام برداریم و وظیفه خود در قبال افردی در راه امنیت و آسایش مردم جانفشانی کرده‌‌اند را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.