مدیران شهرستان بهارستان در روز 9 دی سال 88 کجا بودند ؟

همه مردم ایران از روز 9 دی یک خاطره مشترک دارند و کمتر کسی را می توان یافت که در ذهن نداشته باشد که در آن روز کجا بوده و چه می کرده است . به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه ، روز 9 دی ماه سال 88 ذهن همگی ما به عنوان یک […]

همه مردم ایران از روز 9 دی یک خاطره مشترک دارند و کمتر کسی را می توان یافت که در ذهن نداشته باشد که در آن روز کجا بوده و چه می کرده است .

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه ، روز 9 دی ماه سال 88 ذهن همگی ما به عنوان یک روز خاطره انگیز ثبت شده است و همه مردم ایران از آن روز یک خاطره مشترک دارند و کمتر کسی را می توان یافت که در ذهن نداشته باشد که در روز 9 دی سال 88 در کجا بوده و چه می کرده است .

 

9 deymah 3

به مناسبت فرارسیدن یوم الله 9 دی به سراغ بعضی از مدیران شهرستان بهارستان رفتیم و از آنها پرسیدیم که در روز 9دی سال 88 کجا بودند و پس از باخبر شدن از خلق حماسه مردم ایران چه احساسی داشتند ؟

آیت الله سید رضا تقوی ، رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور :

من در 9 دی در میان سیل عظیم جمعیت در میدان انقلاب حضور داشتم و از یک طرف بخاطر حضور مردم احساس غرور و عف داتم و از طرف دیگر برای کسانی که در دام آمریکا افتاده بودند ابراز تاسف می کردم .

حجت السلام و المسلمین سید مرتضی صفایی ، امام جمعه شهر گلستان :

ما در روز 9 دی سال 88 تحت هیئتی خود را به سیل عظیم مردم در میدان انقلاب رساندیم و از اینکه می دیدیم مردم این چنین به پای انقلاب و رهبر خود ایستاده اند احساس شعف داشتیم .

حجت السلام و المسلمین احمد محسن زاده ، امام جمعه نسیم شهر :

ما در روز 9 دی به اتفاق دوستان به میدان انقلاب رفتیم و واقعا وقتی انسان آن انبوه جمعیت را می دید به داشتن چنین مردمانی افتخار می کرد و بسیار خوشحال بودیم ما که جزیی از این جمعیت هستیم .

سرگرد مهدی علمدار ، فرمانده سپاه بهارستان :

در میدان انقلاب بودم و با دیدن سیل مردم احساس شور و شعف داشتم و خوشحال بودم بابت اینکه چنین مردمی با بصیرت ، ولایتمدار و مطیع رهبر داریم .

سرهنگ داود عبدالمالکی ، فرماندهی انتظامی بهارستان :

قسمتی از جمعیت و هم دوش مردم بودم و سعی داشتیم که مردم سالاری دینی واقعی را نشان مدعیان دمکراسی بدهیم .

حجت السلام و المسلمین پیران ، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهارستان :

در روز 9 دی من در میدان فردوسی به سمت میدان انقلاب در حال حرکت بودم و پس از هشت ماه خستگی و نگرانی آن روز بسیار خوشحال بودم و بسیار روز پر نشاطی بود و انگار روز های اول انقلاب بود .

ابراهیم رفیعی ، رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان بهارستان :

در 9 دی در سر کار بودم و وقتی از اخبار حماسه عظیم مردم با خبر شدم بابت حضور مردم در آن راهپیمایی و انسجامی که در ملی که ایجاد و دل رهبری اد د به طبع آن نیز من هم خوشحال شدم .

علی بنار ، رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو شهرستان بهارستان :

حضور ذهن ندارم ولی احتمالا بر سر کار بودم و اقطعا حضور مردم همواره باعث عف است و از اینکه می دیدم مردم با حضور خود بینی دشمنان را به خاک مالیدند من هم مانند هر ایرانی دیگری احساس غرور و خوحالی داتم .

محمد محمدی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بهارستان :

با همکاران در خیابان کارگر شمالی حضور داشتیم و احساس وظیفه می کردیم که در داخل سیل جمعیت مردم باشیم و به این موضوع افتخار می کردیم .

دکتر جواد گلشنی ، رئیس اداره بهداشت و درمان بهارستان :

در میدان انقلاب بودم و احساس افتخار می کردم و البته انتظار چنین حضوری را از مردم در آن روز داشتم .

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم سلطانی ، نامزد احتمالی مجلس دهم :

با توجه به مسئولیتی که داتم در میدان انقلاب در بطن مردم بودم و یکی از افتخارات زندگی من حضور بنده در حماسه 9 دی است .

فیض اللهی ، نامزد احتمالی مجلس دهم :

آن روز من در میدان امام حسین (ع) به سمت میدان انقلاب در حرکت بودم و با حضور در میان مردم تمام نگرانی هایم رفع شد . 9دی یک مانند یک فتخ تازه و ارزشمند مانند آزاد سازی خرمشهر بود و این احساس را داشتم .

حجت الاسلام والمسلمین اهی عربلو، نامزد احتمالی مجلس دهم :

در 9 دی با همه دوستان طلبه خود به میدان انقلاب رفتیم و خیلی خوشحال بودم و احساس می کردم امام حسین (ع) این مردم را به پای کار آورده است و نمونه ای از آثار بزرگ محبت به امام را من در آن روز مشاهده کردم .

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.