مدیران آموزش و پرورش و شبکه بهداشت و درمان بهارستان با یکدیگر دیدار کردند

مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان در راستای اجرای طرح‌های بهداشتی در مدارس با یکدیگر دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کریمی مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهرستان بهارستان به همراه جمعی از مسئولین این اداره با  حضور در شبکه بهداشت و درمان بهارستان با دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

سلیمانی‌جوان معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت، کارشناس مسئول واحد نوجوانان و جوانان و مدارس شبکه بهداشت و درمان بهارستان و معاون پژوهشی و تربیت بدنی و کارشناس تندرستی آموزش و پرورش نیز از جمله حاضرین در این نشست بودند.

دمیریان در این دیدار باتاکید بر ضرورت اجرای برنامه سلامت کارکنان، عنوان داشت: در راستای حفظ و ارتقاء سلامت روانی و اجتماعی کارکنان و همچنین افزایش توانمندی سازمان، تامین خدمات پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری می بایست این برنامه هرچه زودتر در سطح شهرستان اجرایی گردد.

در ادامه این دیدار سلیمانی‌جوان در رابطه با جزئیات و چگونگی اجرای برنامه سلامت کارکنان، برنامه ایران اکو، کیفی سازی مدارس مروج سلامت و همچنین همکاری بهتر مدیران به منظور انجام وارنیش  فلوراید تراپی و معاینات دانش آموزان شهرستانی بهارستان توضیحات تکمیلی را ارائه کرد.

کریمی نیز به لزوم و اهمیت گسترش همکاری‌های این دو اداره اشاره کرد و اذعان داشت: اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ بهارستان آماده گسترش همکاری‌های خود با شبکه بهداشت و درمان شهرستان می باشد.

لازم به ذکر است که درپایان این دیدار مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان و مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲  شهرستان در رابطه با چگونگی افزایش ارتقاء کیفی برنامه‌های مشترک در سطح شهرستان بحث و تبادل نظر کردند و هریک پیشنهادات خود را به حهت اجرای بهتر برنامه‌ها ارائه نمودند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.