مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو بهارستان:

مدرسه خیرساز محله احمدآباد مهرماه سال آینده افتتاح می شود

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو بهارستان گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته یک مدرسه خیرساز جدید در مهرماه سال 99 پذیرای دانش آموزان شهرستان بهارستان خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ناصر لطفی مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر لزوم افزایش سرانه‌های آموزشی در سطح شهرستان، بیان داشت: تفاهم نامه ساخت مدرسه ۹ کلاسه خیّرساز امضاء شده است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه این مدرسه در محله احمدآباد نسیم شهر احداث خواهند شد، تصریح کرد: قرار داد احداث مدرسه در دفتر مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو شهرستان بهارستان امضاء گردید.
لطفی در رابطه با افراد امضاء کننده قرارداد احداث مدرسه مذکور، اظهار داشت: این تفاهم نامه با حضور مهدی قلی‌پور بشیری خیّر نیک اندیش مدرسه‌ساز، بنده به عنوان مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو بهارستان و دوتن از اعضای شورای معاونین و هادیان معاون اداره نوسازی و تجهیز مدارس استان تهران به امضاء رسید.

وی همچنین باتشریح جزئیات احداث این مدرسه در محله احمدآباد، تبیین کرد: بدون تردید با احداث این آموزشگاه که در زمینی به مساحت ۱۷۰۰ متر مربع در محله احمدآباد نسیم شهر واقع شده  بخشی از مشکلات تراکم دانش آموزی در این محله کاهش خواهد یافت.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه کمتر از یک ماه دیگر عملیات اجرایی احداث این مدرسه آغاز می شود، خاطرنشان کرد: با یاری خداوند متعال پروژه احداث مدرسه مذکور برای مهرماه سال ۹۹ به بهره برداری خواهد رسید و بنا به توصیه خیّر ارجمند این واحد آموزشی پس از اتمام به نام مبارک حضرت قائم (عج) مزیّن خواهد شد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.