امام جمعه بخش گلستان:

مدارس و خانواده‌ها باید دانش‌آموزان را با حجاب و عفاف تربیت کنند/ آموزش و پرورش بهارستان دارای مشکل مدیریتی است

امام جمعه بخش گلستان گفت: مدیریت آموزش و پرورش باید تقویت شود و نشبت به حجاب و عفاف دانش آموزان توجه ویژه‌ای داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به تاثیر داشتن تقوا در زندگی انسان، اذعان داشت: بدون تردید رعایت تقوای الهی در زندگی و کار انسان بسیار تاثیرگذار است.

وی در ادامه باتاکید بر واقعه غدیر و اهمیت اسلام ناب، تصریح کرد: این اسلام ناب محمدی است که لرزه بر تن آمریکا و اسرائیل و ابوسفیان‌ها و یزیدهای دیروز و امروز می اندازد و مایه ترس و نگرانی دشمنان می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در رابطه روز جهانی مسجد، عنوان داشت: مسجد پایگاه اسلام، محل تبلیغ معارف اسلام و محل اتحاد، همدلی و تفکر به شمار می رود و انتظار داریم تمامی مساجد ما فعال شوند و در تراز گام دوم انقلاب بدرخشند.

وی همچنین به مسئله حجاب و عفاف در سطح کشور اشاره کرد و گفت: معضل حجاب و عفاف در سطح کشور وجود دارد که این معضل در تهران و شهرستان‌های اطراف آن بیشتر نمایان شده است که انتظار می رود مردم و مسئولین نسبت به بدحجابی‌ها و بی‌حجابی‌ها توجه کافی داشته باشند چراکه این مسئله در کشور مسلمان ما پذیرفته نمی باشد و رسیدگی به این موضوع در وهله اول نیازمند کار فرهنگی است.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به ضعف موجود در آموزش و پرورش و لزوم رسیدگی به آن، خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش شهرستان بهارستان تعداد زیادی مغازه دارد که بعضاً از پول‌های وقف شده برای ساخت مدارس ساخته شده‌اند و این درحالی است که در خصوص مسائل فرهنگی و دینی به درستی در آموزش و پرورش هزینه نمی شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.