فرماندار شهرستان بهارستان:

مدارس جدید تا شروع سال تحصیلی در بهارستان افتتاح می شود

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: در راستای افزایش سرانه‌های آموزشی شهرستان بهارستان، تعدادی مدرسه پیش از شروع سال تحصیلی افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر اهمیت افزایش سرانه‌های آموزشی در سطح شهرستان، اذعان داشت: در همین راستا به زودی تعدادی مدرسه جدید در مقاطع مختلف در بهارستان افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی در ادامه باتشریح وضعیت مدارس مذکور که در دست ساخت می باشند، تبیین کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته این ۵ مدرسه تا شروع سال تحصیلی ۹۹_۹۸ یعنی در شهریور ماه سال جاری تکمیل و به بهره‌برداری می رسند.
خانجانی با اشاره به لزوم ساخت مدارس در سطح شهرستان بهارستان، اظهار داشت: از بین ۵ مرسه مذکور تعداد ۳ مدرسه در بخش گلستان و ۲ مدرسه در بخش بوستان این شهرستان قرار دارد که با افتتاح آن‌ها سرانه‌های آموزشی شهرستان تا حد قابل قبولی افزایش پیدا می کند.
وی همچنین به جزئیات مدارس درحال ساخت در ناحیه یک آموزشی شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: در مقطع تحصیلی متوسطه یک مدرسه ۱۲ کلاسه پسرانه در روستای ریه و یک مدرسه ۱۲ کلاسه دخترانه در محله سلطان آباد بخش گلستان و همچنین یک مدرسه هفت کلاسه در مقطع ابتدایی در شهرگلستان افتتاح خواهد شد.
فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به شرایط دو مدرسه درحال ساخت در بخش بوستان، خاطرنشان کرد: در محله باغ امامی نسیم شهر یک مدرسه ۱۲ کلاسه و در محله نسیم شهر نیز یک مدرسه ۹ کلاسه تا شروع سال تحصیلی جدید به بهره برداری می رسد که این دو مدرسه در مقطع تحصیلی ابتدایی فعالیت خواهند کرد تا مشکل کمبود مدارس ابتدایی در این شهر تا حدودی رفع گردد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.