امام جمعه بخش گلستان:

مخالف واگذاری بیمارستان امام حسین (ع) به بخش خصوصی می باشم/ راه اندازی شرکت تعاونی کمک شایانی به اشتغال‌زایی در بهارستان می کند

امام جمعه بخش گلستان گفت: واگذاری بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان بهارستان به بخش خصوص کم لطفی مسئولین می باشد و با این موضوع کاملاً مخالف می باشم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین سیدمرتضی صفایی امام جمعه بخش گلستان با بیان احادیث و روایاتی از پیامبر اکرم (ص) و ائمه معصومین، گفت: همه ما می بایست دقت داشته باشیم، که اگر به درستی از ولایت فقیه پیروی شود، بسیاری از مشکلات برای کشور ایجاد نخواهد شد یا مشکلات ایجاد شده به آسانی رفع می گردد.
وی در رابطه با برگزاری مراسم اعتکاف در سطح شهرستان بهارستان، تبیین کرد: این موضوع که جوانان در این سنین از لذت‌های دنیوی گذشته و معتکف می شوند، بسیار شیرین و مایه مباهات است، و زمانی که ما در حال دید و بازدید عید بودیم، تعدادی از جوانان بهارستانی برای سازندگی به سرپل ذهاب رفته بودند، که این امور بسیار ارزشمند و قابل احترام می باشد.
حجت الاسلام والمسلمین صفایی در ادامه باتاکید بر اینکه باید این جوانان را الگوی خود قرار دهیم، اذعان داشت: هر فردی در هر جایگاه و مسئولیتی که قرار دارد باید به صورت قلبی به شهروندان ارائه خدمت کند، دقیقاً همانگونه که جوانان ما با قلبشان اقدام به سازندگی و محرومیت زدایی در مناطق زلزله زده می کنند.
وی همچنین با اعلام مخالفت خود با واگذاری تنها بیمارستان شهرستان بهارستان به بخش خصوصی، بیان داشت: بدون شک این اقدام مشکلات درمانی مردم منطقه را بیش از پیش افزایش می دهد، چراکه بهارستان شهرستان محرومی است و واگذاری این بیمارستانی که با سختی فراوان ساخته شده به بخش خصوصی، مشکلات مردم محروم منطقه افزایش خواهد یافت.
امام جمعه بخش گلستان با اشاره به این امر که مسئولین باید به فکر افراد مستضعف باشند، تصریح کرد: اقدام به واگذاری بیمارستان امام حسین (ع) به بخش خصوصی در واقع کم لطفی از سوی مسئولین است و بنده با این اقدام به صورت کامل مخالف و روی آن حساس می باشم
وی درپایان باتوجه به موضوع راه اندازی شرکت تعاونی مردمی در شهرستان بهارستان، خاطرنشان کرد: راه اندازی شرکت تعاونی در بهارستان می تواند کمک شایانی در ایجاد اشتغال برای شهروندان، به خصوص خانواده‌ها نماید.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.