مدیر واحد فضای سبز شهرداری شهرصالحیه:

مخازن آب جهت رعایت الگوی صحیح مصرف در بوستان‌های شهرصالحیه نصب می شود

مدیر واحد فضای سبز شهرداری شهرصالحیه گفت: به جهت صرفه جویی و رعایت صحیح الگوی مصرف آب، مخازن در بوستان‌های شهرصالحیه نصب می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس آقامحمدی مدیر واحد فضای سبز شهرداری شهرصالحیه با اشاره به لزوم صرفه جویی در مصرف آب، بیان داشت: مخازن آب در فاز سوم بوستان نهج البلاغه جهت انجام بهتر آبیاری و رعایت دقیق‌تر الگوی صحیح مصرف استقرار می یابد.

وی همچنین در حاشیه آماده سازی محل استقرار مخازن آب توسط مأمورین شهرداری، تشریح کرد: پیشتر، اجرای محل و استقرار مخزن آب در بوستان درحال احداث گل یاس را انجام دادیم و انگیزه ما جلوگیری از هدر رفت آب در این بحران کمبود منابع طبیعیمی باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است.

آقا‌محمدی در ادامه با بیان این امر که حجم و محل قرار گیری مخازن آب به شکل کارشناسی شده تعیین می گردد، اظهار داشت: گنجایش مخزن پیش‌بینی شده برای بوستان نهج البلاغه ۳ هزار لیتر است که توجه ما را برای بررسی دقیق مصارف آب بیشتر می کند.

وی باتاکید بر لزوم فرهنگ‌سازی در خصوص الگوی مصرف و صرفه جویی در مصرف آب، تصریح کرد: بدون شک برگزاری برنامه‌ها و همایش‌های به‌منظور گسترش فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب جزو الزامات امروز جامعه به حساب می آید و سئولین می بایست توجه ویژه به این امر داشته باشند.

مدیر واحد فضای سبز شهرداری شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه شهرداری این فرهنگ‌سازی را از امور مربوط به خود آغاز کرده است، خاطرنشان کرد: انجام پروژه‌ای نظیر قرار دادن مخازن آب در بوستان‌های سطح شهر ازجمله اقدامات شهرداری شهرصالحیه در راستای رعایت الگوی مصرف آب می باشد که بی‌تردید تاثیر به‌سزایی در کاهش میزان آب مصرفی در سطح شهر داشته است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.