نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم:

محکومیت ۱۳ میلیاردی شهرداری شهرگلستان در پرونده پارک شورا یک تخلف حقوقی است

نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم گفت: محکومیت ۱۳ میلیاردی شهرداری شهرگلستان در پرونده پارک شورا بدون شک یک تخلف حقوقی بوده و شخصاً این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم در رابطه با تخلف مالی پارک شورا شهرگلستان، بیان داشت: منشا این پرونده به توافق تعاونی آبفا با شهرداری شهرگلستان به جهت صدور مجوز ساخت و ساز برای زمین‌های تهیه شده برای کارکنان این اداره بر می گردد، که در آن زمان، نیمی از این زمین‌ها برای تامین سرانه‌ها به شهرداری تعلق می گیرد.

وی با بیان اینکه این توافق در شورای دوره دوم به هر دلیلی به سرانجام نرسید، ادامه داد: اما در دوره سوم شورای شهرگلستان و با پا درمیانی بنده و همچنین تایید استانداری استان تهران توافق مذکور به نتیجه رسید.

حجت الاسلام والمسلمین نوروزی در ادامه با تشریح جزئیات این توافق، تبیین کرد: بعد از به نتیجه رسیدن توافق مذکور، در ۵۰ درصد از این اراضی خانه سازی انجام شد و در ۵۰ درصد مابقی این زمین برای ساکنان همان محله یک پارک و یک سوله ورزشی ساخته شد، اما متاسفانه بعد از اجرای این توافق تعاونی آبفا در دوره مجلس نهم و در غیاب من برای پس گرفتن زمین پارکی که قبلاً آن را با شهرداری توافق کرده بود برعلیه شهرداری اقدام به شکایت نادرست و نابجا می کند.

وی همچنین باتاکید بر اینکه از روز یکشنبه شخصاً این پرونده را پیگیری خواهد کرد، گفت: باید مشخص شود که با کدام منطق و با چه رویی شخصی رأی می دهد تا اندک سرانه‌های شهر پرجمعیت گلستان از بین برود.

نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم درپایان محکومیت ۱۳ میلیاردی شهرداری شهرگلستان در پرونده پارک شورا  را یک تخلف حقوقی دانست و افزود: بدون تعارف و بی‌پرده باید بگویم که اگر هرگونه اقدامی در راستای تخریب پارک شورا صورت بگیرد آن وقت کار من تازه شروع می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.