فرمانده نیروی انتظامی بهارستان:

محموله نخ قاچاق در بهارستان کشف و ضبط شد

فرمانده نیروی انتظامی بهارستان گفت: یک محموله نخ قاچاق توسط مأموران نیروی انتظامی در شهرستان بهارستان کشف گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نجات‌اله چنگیزخانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر لزوم مبارزه با پدیده قاچاق در سطح شهرستان، عنوان داشت: در مسیر مبارزه با قاچاق کالا از هیچ تلاشی در بهارستان دریغ نمی کنیم.

وی در ادامه با اشاره به کشف یک محموله جدید قاچاق در شهرستان بهارستان تشریح کرد: به تازگی ۶۲ کارتن نخ قاچاق توسط نیروهای انتظامی بهارستان در سطح شهرستان بهارستان شناسایی و کشف شده است.

چنگیزخانی در رابطه با جزئیات کشف این محموله قاچاق در سطح شهرستان، اظهار داشت: مأموران نیروی انتظامی بهارستان پس از بازرسی یک خودرو مشکوک در شهرستان، این ۶۲ کارتن نخ خارجی قاچاق را کشف و راننده خاطی را نیز دستگیر و تحویل مراجع قضائی دادند.

وی همچنین به اعترافات فرد دستگیر شده در رابطه با قاچاق بودن اجناس کشف شده اشاره کرد و گفت: متهم مذکور پس از تشکیل پرونده به جهت سیر مراحل قانونی و اعمال مجازات، توسط نیروی انتظامی شهرستان بهارستان به مرجع قضائی مربوطه معرفی شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه محموله قاچاق کشف شده توسط کارشناسان نیروی انتظامی بررسی گردیده است، خاطرنشان کرد: ارزش این محموله قاچاق برابر نظر کارشناسان، بالغ بر ۳۵۰ میلیون ریال برآورد شده است که نسبت به نوع کالا مبلغ قابل توجهی به شمار می رود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.