محمدی: بدون بازی رسمی به مصاف الاتحاد عربستان می‌رویم

مدافع تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت:: قطعا دوست داشتیم که قبل از بازی با الاتحاد بازی رسمی هم برگزار می‌کردیم و قرعه کشی لیگ و زمان آغاز آن اعلام می شد.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، هادی محمدی در مورد وضعیت تیم ذوب آهن اصفهان گفت: در این مدت تمرینات پرفشار خوبی زیر نظر کادرفنی انجام داده ایم و  در مرداد ماه ۲ مسابهق تعیین کننده داریم و فکر می کنم تنها تیم ایرانی هستیم که تمرینات مان بسیار جدی تر از سایر تیم ها دنبال می شود زیرا تمام تمرکزمان را روی بازی با الاتحاد عربستان در لیگ قهرمانان آسیا گذاشته ایم.

وی در مورد اینکه ذوب آهن بدون بازی در لیگ برتر مجبور است به مصاف الاتحاد عربستان برود گفت: قطعا دوست داشتیم که قبل از بازی با الاتحاد بازی رسمی هم برگزار می کردیم و قرعه کشی لیگ  و زمان آغاز آن اعلام م‌شد. با این حال در حال حاضر چنین شرایطی بر فوتبال ما حاکم است و تمام تمرکزمان را روی بازی با الاتحاد گذاشته ایم.

محمدی در مورد تاثیر غیبت اوساگونا بر تیم ذوب آهن عنوان کرد: اوساگونا در نیم فصل گذشته بازی های خوبی برای ذوب آهن انجام داد و به تیم ما کمک کرد. وقتی بازیکنی در مسابقات می درخشد قطعا تیم های مختلفی به او پیشنهاد می دهند و مشتریان بین المللی هم پیدا می شود و همین اتفاق برای اوساگونا رخ داد و این بازیکن با وجود اینکه ذوب آهن را دوست داشت اما برای درامد بیشتر از جمع ما جدا شد. عمر فوتبالیست کوتاه است و او باید شرایط مالی و در آمدی خود را هم در نظر بگیرد.

بازیکن ذوب آهن در مورد شناختش از تیم الاتحاد گفت: تیم هایی که در جمع ۱۶ تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا هستند بازیکنان خوبی دارند به جز ذوب آهن برخی تیم ها هزینه های سنگینی برای جذب بازیکنان بین المللی کرده اند و تیم الاتحادهم بازیکنان خارجی خوبی در اختیار دارد که برخی از آنها دستمزد های سرسام آوری دارند. با این حال ما فقط تمرکزمان بر روی توانایی خودمان است و می خواهیم نماینده شایسته ای برای فوتبال کشورمان و شهر اصفهان در آسیا باشیم و با نتیجه ای خوب باعث خوشحالی آنها شویم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.