محله‌های خاکی شهرگلستان تشنه آسفالت می باشند/ شهرداری برای محله‌های خارج از دید، قیر ندارد

شهرداری شهرگلستان همچنان بدون توجه به خاکی بودن محله‌هایی از شهر، درحال دست به سر کردن شهروندان معترض می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، با پیشرفت سرزمین‌های مختلف و بخش بندی کشورها به بخش‌های کوچک نظیر استان، شهرستان، شهر و روستا روز به روز زندیگ انسان به زندگی مکانیزه و پیشرفته نزدیک می شود و شرایط زندگی افراد به واسطه خدمات شهری و اجرای پروژه‌های مختلف بهتر می شود، اما در این بین مناطقی تحت عنوان مناطق محروم وجود دارند که از کوچک‌ترین امکانات زندیگ امروزی نیز محروم می باشند.

یکی از این مناطق محروم را می توان برخی محله‌های شهرگلستان دانست که حتی هنوز آسفالت نیز نشده‌اند و شهرداری نیز بدون توجه به این کوچه‌ها، تنها به ترمیم و ساماندهی آسفالت مناطقی از شهر که در دید قرار دارند مشغول می باشد.

بنابه گفته شهروندان شهرگلستان زمانی که شهروندان به شهرداری مراجعه می کنند و وضعیت محل زندگی خود را شرح یمی دهند و به نوعی مطالبات خود را بیان می کنند، هربار به بهانه‌ای دست به سر می شوند یا اصلاً توجهی به حرف‌هایشان نمی شود، که این امر در شهرستانی که فرماندار آن تاکید فراوانی به بحث تکریم ارباب رجوع دارد، تاسف بار می باشد.

در تازه‌ترین بهانه شهرداری شهرگلستان برای از سر باز کردن شهروندان، روز گذشته زمانی شهروندان محله سلطان آباد به شهرداری مراجعه می کنند و می گویند که کوچه آن‌ها خاکی است و هنوز آسفالت نشده است، کارمندان شهرداری شهرگلستان می گویند که قیر تمام کرده‌اند.

اینجا سئوال پیش می آید که اگر شهرداری قیر ندارد، پس تصاویر ترمیم و بهسازی آسفالت نقاط مختلف شهر، از کجا آمده است؟! آیا شهرداری با تصویر سازی سعی در فریب دادن اذهان عمومی دارد؟ یا محله‌های خارج از دید شهر اهمیت رسیدگی را ندارد؟!

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.