محلات محروم بهارستان درگیر با مشکلات بارش برف/ عملکرد ستادهای مدیریت بهارستان خوب اما ناکافی

بارش برف در شهرستان بهارستان باعث بروز مشکلاتی در عبور و مرور شهروندان در محله‌های این شهرستان شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بارش شدید برف از روز گذشته که در نهایت منجر به تعطیلی مدارس شهرستان بهارستان شد، بار دیگر باعث ایجاد نگرانی در بین شهروندان شده است، چراکه بارش برف در سال‌های گذشته بارها باعث بروز مشکلات مختلفی در این منطقه شده است.

گفتنی است که شهرستان بهارستان در سال‌های گذشته بارها به دلیل بارش برف و باران درگیر مشکلات عدیده‌ای نظیر آب‌گرفتگی معابر، بسته شدن مسیرها و… شده است که ایجاد تصادفات رانندگی و مشکل عبور و مرور برای شهروندان نیز به دنبال این مشکلات ایجاد شده است.

اما بنظر در سال جاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های این شهرستان با آمادگی بیشتری به استقبال فصل سرما آمده‌اند که نتیجه آن را می توان در معابر اصلی سطح بهارستان مشاهده کرد، گرچه همچنان بسیاری از معابر مناطق محروم بهارستان نظیر کوچه‌های شهرک قلعه‌میر و سبزدشت با مشکل آبگرفتگی روبه‌رو می باشند که این امر باعث بروز برخی مشکلات شده است.

شهرداری‌ها و مسئولین مربوطه باید توجه داشته باشند که تنها رسیدگی به خیابان‌های اصلی شهر در زمان بارش برف کافی نمی باشد چراکه بسیاری از اقشار نظیر سالمندان، معلولین و کودکان درحال حاضر برای عبور و مرور در سطح شهرها دچار مشکلاتی شده‌اند.

درپایان امید است در صورت ادامه‌دار بودن بارش‌ها در روزهای آتی ستادهای مدیریت بحران در شهرستان بهارستان تمامی جوانب را برای سهولت شهروندان بهارستانی به ویژه اقشار خاص جامعه در نظر بگیرند تا تلاش‌های صورت گرفته نیز به شکل کامل دیده شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.