محرابی: مرادی وزنه بزند یا نزند عضو تیم ما است/رد نخواستن سهراب توسط بهداد!

مدیر تیم‌های ورزشی بیمه رازی گفت:‌ سهراب مرادی چه در لیگ وزنه‌برداری برای ما وزنه بزند و چه نزند عضو تیم ما است.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، کیومرث محرابی درباره حضور بیمه رازی در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر وزنه‌برداری گفت: در دو سال گذشته قهرمان شدیم و امسال هم تیم را برای قهرمانی می‌بندیم. البته هدف ما تنها قهرمانی نیست بلکه هدف اصلی کمک به ورزشکاران المپیکی ما است که در سخت‌ترین شرایط برای افتخار ایران زحمت می‌کشند.

وی ادامه داد: با حمایت از رشته‌های المپیکی مانند کشتی و وزنه‌برداری سعی می‌کنیم خیال قهرمانان‌‌مان از بابت تأمین معاش و هزینه‌های زندگی راحت باشد و هدف اصلی ما این است تا قهرمانان‌مان بدون دغدغه پرچم کشور را بالا ببرند و هر زمانی که سرود ایران در میادین بین‌المللی نواخته می‌شود ما هم سهم کوچکی داشته باشیم.

محرابی در پاسخ به این سؤال که آیا امسال در لیگ کشتی هم تیم‌داری خواهند کرد، گفت: دوشنبه هفته جاری جلسه هماهنگی لیگ برتر کشتی برگزار خواهد شد و ما هم مانند سال‌های اخیر هم در آزاد و هم در فرنگی شرکت خواهیم کرد.

مدیر تیم‌های ورزشی بیمه رازی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود بهداد سلیمی سرمربی تیم با مرادی تماس گرفته و او را برای فصل جدید لیگ وزنه‌برداری در ترکیب بیمه رازی قرار نداده است، گفت: سهراب عضو تیم ما است و شک نکنید که با او قرارداد می‌بندیم. نباید به این مسائل توجهی کرد. سهراب چه وزنه و چه نزند عضو تیم ما است.

وی خاطرنشان کرد: البته سلامتی مرادی از همه چیز برای ما واجب‌تر است ما هم از او حمایت می‌کنیم تا با آمادگی کامل برای حضور در المپیک آماده شود. هیچ وقت برای قهرمانانی که برای ایران تلاش می‌کنند کم نمی‌گذاریم به خصوص زمانی که آسیب می‌بینند باید بیشتر حمایت شوند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.