شهردار شهرصالحیه:

مجموعه گلخانه شهرداری شهرصالحیه درحال ساخت است/ پروژه امتداد محور سی متری ولی عصر (عج) به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید

شهردار شهرصالحیه گفت: پروژه مجموعه گلخانه شهرداری شهرصالحیه با هدف پرورش گیاهان و گل‌های فصلی درحال اجرا می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه در خصوص احداث مجموعه گلخانه شهرداری صالحیه، عنوان داشت: این مجموعه در مساحتی بالغ بر ۴۰۰۰ متر مربع با روند پیشرفت مناسبی در دست ساخت قرار دارد.

وی باتاکید بر اهمیت فرش گل‌های فصلی و متناسب با اقلیم محیط در عرصه‌های عمومی، تبیین کرد: مجموعه گلخانه شهرداری شهرصالحیه در راستای پرورش گل‌های آپارتمانی، فصلی، دائمی و همچنین درختچه‌های زینتی احداث خواهد شد.

قربانی در ادامه به جزئیات اجرای پروژه مجموعه گلخانه شهرداری شهرصالحیه اشاره کرد و اذعان داشت: در مجموعه مذکور ۵ سالن مجزا به منظور تولید محصولات سبز فعالیت می کنند و بر طبق پیش بینی‌های صورت گرفته، دورنمای خوبی در زمینه اقتصاد مقاومتی و تولید اشتغال متصور است.

وی با بیان اینکه مجموعه گلخانه شهرداری در محدوده سی متری ولی عصر (عج) قرار دارد، تصریح کرد: این مجموعه هم اکنون به پیشرفت ۲۰ درصدی رسیده است و باتوجه به روند خوب پیشرفت پروژه بهره‌برداری آن در آینده‌ای نه چندان دور انجام خواهد شد.

شهردار شهرصالحیه همچنین با اشاره به جدولگذاری محور سی متری ولی عصر (عج) به سمت آرامستان بهشت فاطمه (س)، گفت: این فعالیت که به جهت تکمیل دسترسی سی متری ولی عصر (عج) و همچنین اتصال به سی متری قشارقوی انجام می گیرد که در طول ۳۰۰ متر به پایان خواهد رسید.

وی درپایان باتوجه به جزئیات اجرای پروژه امتداد سی متری ولی عصر (عج) به محدوده آرامستان بهشت فاطمه (س)، افزود: پروژه مذکور شامل اجرای بخشی از روکش آسفالت نیز خواهد بود که ۲۵۰ متر مربع را در بر می گیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.