سرپرست شهرداری شهرگلستان:

مجموعه ورزشی قلعه‌میر در دهه فجر به بهره‌برداری می رسد/ نحوه خدمت‌رسانی شهرداری تغییر کرده است

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: نحوه خدمت‌رسانی شهرداری شهرگلستان نسبت به گذشته دچار تحول شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب سرپرست شهرداری شهرگلستان در رابطه با پروژه‌های ورزشی درحال احداث، گفت: سقف فولادی مجموعه ورزشی و استخر قلعه‌میر به متراژ ۲۵۰۰ مترمربع در چهار طبقه با سرعت قابل قبولی درحال انجام است.

وی در تشریح جزئیات پروژه‌های ورزشی شهرک قلعه‌میر، بیان داشت: مجموعه ورزشی و استخر قلعه‌میر که مدت‌ها بود متوقف شده بود با اهتمام مدیریت شهری گلستان مجدداً آغاز شد و هم اکنون با اجرای پوشش سقف فولادی (آوین) جهت آرماتوربندی و بتن ریزی درحال آماده‌سازی است تا این پروژه، گامی دیگر به بهره‌برداری نزدیک شود.

علیرضا عرب در ادامه باتاکیدبر اهمیت این پروژه در بهبود شرایط ورزشی شهرگلستان، تصریح کرد: پروژه مجموعه ورزشی و استخر قلعه‌میر با توجه به نوع و ابعاد سازه این سوله که به مساحت ۱۳۸۲ متر مربع و سالن‌های ورزشی در طبقات به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع می باشد، یکی از بزرگترین استخرهای استان تهران به شمار می رود.

وی همچنین روند اجرای پروژه مجموعه ورزشی و استخر شهرک قلعه‌میر را مطلوب دانست و اذعان داشت: این پروژه با روند خوبی در حال اجراست و انشاءالله با تخصیص اعتبارات لازم شاهد تسریع در اجرای آن خواهیم بود و تلاش داریم تا در ایام الله دهه فجر ۱۳۹۶ به بهره برداری عموم شهروندان گلستانی برسانیم، تا از امکانات آن بهره‌مند شوند.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به تغییرات ایجاد شده در روند عملکرد مجموعه مدیریت شهری، افزود: خدمات ارائه شده از سوی شهرداری در مقایسه با گذشته بسیار متفاوت و حائز اهمیت می باشد و مطمئناً این موضوع سبب تحول در خدمت رسانی به شهروندان گلستانی شده و رضایت شهروندان را در پی داشته است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.