رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه:

مجموعه مدیریت شهری صالحیه آماده استقبال از هفته دولت می باشد

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه گفت: مجموعه مدیریت شهری صالحیه با پروژه‌های کوچک و بزرگ در حوزه‌های مختلف آماده استقبال از هفته دولت سال جاری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمدرضا دهقان‌نیری رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه در رابطه با وضعیت پروژه کمربنی صالحیه – واوان، عنوان داشت: این پروژه مواصلاتی در هفته دولت سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید و هم اکنون در مراحل پایانی خود قرار دارد.
وی در ادامه با بیان اینکه پروژه‌ه‌های متعددی برای افتتاح در هفته دولت سال جاری آماده می باشد، تبیین کرد: مجموعه مدیریت شهری صالحیه برای استقبال از هفته دولت سال ۹۸ از آمادگی کامل و لازم برخوردار می باشد.

دهقان‌نیری در رابطه با شرایط پروژه‌های عمرانی شهرصالحیه، اظهار داشت: درحال حاضر پروژه‌های عمرانی سطح شهر از روند روبه رشدی برخوردار بوده و به بهترین شکل ممکن در نقاط مختلف صالحیه درحال اجرا می باشند.

وی همچنین به پروژه‌های قابل بهره‌برداری در هفته دولت سال جاری در شهرصالحیه اشاره کرد و اذعان داشت: پروژه پل وحدت در مسیر کمربندی صالحیه – واوان، بوستان بزرگ ولایت، راه اندازی بزرگترین آبنمای شهرستان بهارستان در صالحیه و پروژه‌های بزرگ و کوچک دیگر از جمله پروژه‌های شاخص شهرداری این شهر برای افتتاح در هفته دولت به شمار می رود.

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه در خصوص بهره‌برداری از بلوار آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، گفت: کمربندی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و رینگ دور شهر در راستای تسریع در تردد وسائط نقلیه و همچنین رفع دغدغه مردم شهرستان در رابطه با این امر تاثیر به سزایی خواهد داشت.

وی درپایان باتوجه به لزوم اجرای پروژه‌های فرهنگی و هنری در سطح شهر، خاطرنشان کرد: در همین راستا بزرگترین مجموعه فرهنگی و هنری چند منظوره شهرستان بهارستان در شهرصالحیه  و در هفته دولت به بهره‌برداری می رسد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.