شهردار نسیم شهر:

مجموعه مدیدیت شهری در هفته بسیج برنامه‌های متعددی اجرا کرد/ بسیج پایگاهی برای مشت‌های گرده شده می باشد

شهردار نسیم شهر گفت: اقدامات و برنامه‌های متعددی در هفته بسیج در نسیم شهر اجرا گردید و با دیگر ادارات نیز در این راستا همکاری قابل قبولی صورت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر باتاکید بر اهمیت بسیج در جامعه امروز، عنوان داشت: بسیج عطری آسمانی می باشد که از جوانه‌های عشق تراوش می شود و پایگاهی است برای مشت‌های گره شده، در حقیقت بسسج لشکر امام حسین (ع) در روز عاشورا می باشد.

وی در ادامه به اقدامات صورت گرفته در هفته بسیج اشاره کرد و گفت: تبلیغات محیطی و فضاسازی شهری با استفاده از نصب بنر و پرچم و… از جمله اقداماتی به شمار می رود که فضای شهر را در این هفته با حال و هوای بسیج همراه نمود.

شوندی در رابطه با برنامه‌های اجرا شده در طول هفته بسیج، اذعان داشت: برپایی نمایشگاه عکس حماسه و ایثار با بیش از ۴۰ اثر، حضور مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی شهر در آیین معنوی غبار روبی و گلباران مزار شهدا، همکاری با حوزه مقاومت بسیج کارمندی شهرستان بهارستان و… برخی از برنامه‌های مجموعه مدیریت شهری نسیم شهر بود که در هفته بسیج اجرا گردید.

وی همچنین با بیان اینکه بسیج امروز در جامعه جایگاه ویژه‌ای دارد، تبیین کرد: در طول هفته بسیج با اهدای لوح سپاس از ایثارگران و بسیجیان شاغل در مجموعه مدیریت شهری نسیم شهر طی مراسمی تقدیر و تشکر صورت گرفت، تا از زحمات آن‌ها قدردانی شود.

شهردار نسیم شهر درپایان باتوجه به همراهی مجموعه مدیریت شهری با دیگر ادارات در مناسبت‌های مختلف، خاطرنشان کرد: همکاری موثر و حضور مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی نسیم شهر در همایش بزرگ بسیجیان شهرستان بهارستان در محل سالن ورزشی فجر از جمله نمونه‌های بارز این همراهی و همکاری به شمار می رود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.