مجمع خانه مشارکت مردم در سلامت در بهارستان تشکیل گردید

مسئولین بهارستانی در راستای ارتقاء سطح سلامت در شهرستان، مجمع خانه مشارکت مردم در سلامت را در بهارستان تشکیل دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، اولین نشست مجمع خانه مشارکت مردم در سلامت با حضور دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، تقی سالک معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهارستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی و نمایندگان برخی از ادارات، اصناف و تشکل‌های مردمی صبح امروز در سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری بهارستان برگزار گردید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بهارستان در این نشست باتاکید بر اهمیت تشکیل این مجمع در بهارستان، عنوان داشت:  تشکیل خانه مشارکت مردم در سلامت بخشی از مصوبات کارگروه سلامت کشور می باشد که خوشبختانه در این شهرستان اجرا گردید.

وی در ادامه با اشاره تاثیر اجرای این مصوبه در شرایط سلامت و بهداشت جامعه، تبیین کرد: اعضای خانه مشارکت در واقع پل ارتباطی بین نظام سلامت و مردم به شمار می روند تا پیامهای خود مراقبتی و ارتقای سلامت را به مخاطبان یا همان شهروندان منتقل نمایند.

سالک همچنین در رابطه با جزئیات و نحوه فعالیت این مجمع در سطح شهرستان بهارستان، خاطرنشان کرد: خانه مشارکت مردم در سلامت به طور کلی دارای سه جز دبیرخانه، شورای مرکزی و میانجیان شهرستانی می باشد.

لازم به ذکر است که در پایان این نشست، علاوه‌بر پاسخ به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون مطالب مطرح شده، انتخابات رئیس شورای خانه مجمع خانه مشارکت برگزار شد که از اعضای حاضر در جلسه ۴ نفر نامزد شدند که پس از پایان رأی گیری محسن اقتداری به عنوان رئیس شورای این خانه در بهارستان انتخاب شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.