متخلفان ساخت و ساز غیرمجاز در بهارستان، نیروی شهرداری را راهی بیمارستان کردند

متخلفان ساخت و ساز غیرمجاز با حمله به نیروهای پلیس ساختمانی شهرداری شهرصالحیه، یک پلیس ساختمانی را مجروح و راهی بیمارستان کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، درپی برخوردهای مجموعه مدیریت شهری صالحیه با ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهر و برخورد و جلوگیری از این قبیل تخلفات، برخی از متخلفین در کمال تعجب نسبت به برخوردهای شهرداری با ساخت و سازهای غیرمجاز و بروز تخلفات این چنینی اعتراض کرده‌اند.

بنابر این گزارش صبح امروز بار دیگر این اعتراضات در شهرصالحیه شکل گرفت که در جریان حمله برخی متخلفین ساخت و ساز غیرمجاز در شهرصالحیه ، یکی از نیروهای پلیس ساختمانی شهرداری از ناحیه گردن به شدت مجروح شد و برای مداوا به بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان بهارستان انتقال یافت.

گفتنی است که درپی اقدام‌ نیروهای شهرداری شهرصالحیه در راستای جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در سطح شهر، برخی از متخلفین ساخت و ساز غیرمجاز به نیروهای پلیس ساختمانی حمله کردند و یکی از این نیروها از ناحیه گردن مورد آسیب قرار گرفت، که با قید فوریت به بیمارستان منتقل شد و در بستر جراحی قرار گرفت.

بنا به گفته شاهدان حاضر در محل حادثه، ضاربین دو نفر بوده و یکی از آن‌ها از محل حادثه متواری و دیگری تحت بازجوئی نیروی انتظامی شهرستان بهارستان به منظور پیگیری‌های انتظامی و سیر مراحل قانونی قرار دارد، تا با هر دو ضارب مطابق قانون برخورد صورت بگیرد.

درپایان لازم به ذکر است کا علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه به صورت جدی پیگیر مداوای نیروی مجروح و همچنین مجازات ضاربین می باشد و به نوعی این حادثه، مجموعه مدیریت شهری صالحیه را در مسیر برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهر مسمم‌تر کرده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.