بخشدار بخش بوستان:

متخلفان در ساخت و سازهای غیرمجاز باید پاسخگو باشند/ سازه‌های غیرمجاز تخریب می شود

بخشدار بخش بوستان گفت: عزم و تلاش مسئولین شهرستان بهارستان در برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز جدی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیف‌الله علامی بخشدار بخش بوستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر لزوم برخورد با تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیرمجاز، عنوان داشت: صبح امروز جلوی یک ساخت و ساز غیرمجاز در بخش بوستان شهرستان بهارستان گرفته شد.

وی در ادامه باتاکید بر تخریب این ساخت و ساز غیرمجاز، تصریح کرد: این ساختمان در محله جعفری همدانک قرار داشت که به دلیل غیرمجاز بودن تخریب گردید تا یک گام جدی دیگر در جهت مقابله با تخلفات ساختمانی در سطح شهرستان برداشته شود.

علامی با بیان اینکه با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز مطابق قانون و با جدیت تمام برخورد خواهد شد، اظهار داشت: حسب دستور مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان و در راستای اجرای حکم قضایی و با حضور عوامل انتظامی این ساخت و ساز غیر مجاز در محله جعفری همدانک بهارستان شناسایی و تخریب شد.

وی همچنین در رابطه با سطح برخوردها با ساخت و سازهای غیرمجاز در شهرستان بهارستان، تبیین کرد: در برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز با کسی در این شهرستان تعارف نداریم و تمام تلاش خود را در جهت رفع این معضل به کار گرفته‌ایم تا بیش از پیش بهارستان به دلیل ساخت و سازهای غیرمجاز با مشکل مواجه نشود.

بخشدار بخش بوستان درپایان باتوجه به اینکه تمامی مسئولین بهارستانی در این راستا با یکدیگر همراه شده‌اند، خاطرنشان کرد: عزم مسئولان شهرستان بهارستان به ویژه فرماندار در برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز کاملاً جدی می باشد و از اقدامات در دست اجرا این موضوع مشخص است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.