ما هر چه داریم از روحانیت داریم/ برای رسیدن به هدف هایم بسیار تلاش می کنم

عضو شورای شهر گلستان: برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنیم و کار ها را به خدا واگذار نماییم. ستایش آقابابایی، عضو شواری شهر گلستان در گفت و گو با خبرنگار بهارستانه، ضمن اشاره به این موضوع که بدست آوردن و رسیدن به هیچ چیزی در دنیا برای انسان ها غیر ممکن نیست گفت: انسان […]

عضو شورای شهر گلستان: برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنیم و کار ها را به خدا واگذار نماییم.

ستایش آقابابایی، عضو شواری شهر گلستان در گفت و گو با خبرنگار بهارستانه، ضمن اشاره به این موضوع که بدست آوردن و رسیدن به هیچ چیزی در دنیا برای انسان ها غیر ممکن نیست گفت: انسان نباید خود را محدود به جنسیت خود کند و برای مثال بگوید که چون من خانم هستم نمی توانم خیلی از کارها را انجام دهم چرا که هر انسانی با تلاش و پشتکار می تواند به جایگاهی که در اجتماع می خواهد برسد.

DSC_0003
وی در ادامه با اشاره به اینکه هیچ محدویتی برای خانم ها وجود ندارد و احساس مسئولیت بالای آن ها بیان داشت: از زمان انقلاب تا حل حاضر بانوان همیشه خود را ثابت کرده اند و صلاحیت خود را برای برعهده داشتن مسئولیت های بزرگ را نشان داده اند.
عضو شواری شهر گلستان با اشاره به ویژگی های بارز خانم ها در کار های مدیریتی اظهار داشت: خانم ها نه تنها از آقایان در کار های مدیریتی ضعیف تر نیستند بلکه احساس مسئولیت و ظرافت کاری بانوان در کار بیشتر نیز می باشد.
وی ضمن یادآوری اینکه داشتن هدف کلید رسیدن موفقیت است ادامه داد: خوده من به شخصه در دوران تحصیلم همیشه برای خود هدف هایی تعیین می کردم و برای رسیدن به آن هدف برنامه ریزی می کردم و هنگامی که به آن هدف دست می یافتم هدف بزرگتری را برای ادامه راه بر می گزیدم.

DSC_0009
ستایش آقابابایی با مطرح کردن این مطلب که یک نواختی در زندگی انگیزه را از انسان می گیرد تصریح کرد: وقتی که به یک هدف دسن پیدا می کنم به سراغ هدف بعدی می روم زیرا یکنواختی انگیزه انسان را گرفته و باعث بروز حس افسرگی در وجود شخص می شود.
وی در پایان به این سئوال ما در رابطه با دلیل موفقیت خود اینگونه پاسخ داد که: من موفقیتم را مدیون خودم هستم گرچه بزرگ شدن من در یک خانواده فرهنگی در زندگی من بی تاثیر نبوده اما من همیشه به شدت تلاش می کردم به حدی که گاها اطرافیانم به من اعتراض می کردند و می گفتند که این همه تلاش نیاز نیست.
انتهای پیام/ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.