ماموران نیروی انتظامی در پارک‌های بهارستان حضور یافتند/ تامین امنیت بوستان‌ها الویت جدید نیروی انتظامی و مسئولین بهارستانی

در راستای ایجاد امنیت و آسایش در سطح پارک‌ها و بوستان‌های بهارستان، نیروهای انتظامی شهرستان در این اماکن حاضر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ساخت و افتتاح اماکن عمومی به ویژه پارک‌ها و بوستان‌ها تنها بخش ابتدایی ماجرا می باشد و در ادامه می بایست علاوه‌بر اعمال پروسه نگهداری و تعمیرات، امنیت و آسایش را در این مکان‌ها فراهم کرد تا شهروندان بتوانند با آسودگی خاطر از آن‌ها استفاده نمایند.

گفتنی است که پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهرستان بهارستان باتوجه به گزارشات متعدد و مختلف شهروندان از آن‌ها از جمله مکان‌های به شمار می روند که نیازمند رسیدگی ویژه و مناسب‌سازی فضا می باشند، چراکه این گزارشات از مصرف و خرید و فروش مواد مخدر تا بدحجابی، بی‌حجابی و نزاع بین افراد را شامل می شود.

به همین منظور و در راستای پیگیری‌های مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان موضوع پاکسازی بوستان‌ها و عرصه‌های عمومی سطح شهرستان اجرایی گردید که استقبال شهروندان شهرهای بهارستان را به دنبال داشت.

حضور نیروهای انتظامی در پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهرستان در راستای ایجاد امنیت و آسایش شهروندان، جمع‌آوری معتادین متجاهر، جلوگیری از نزاع و رفع هرگونه آسیب‌های اجتماعی تداوم دارد تا شرایط به شکلی قابل قبول درآید.

ناگفته نماند که باتوجه به خودکشی جوان ۲۳ ساله بهارستانی در پارک فدک شهرک سبزدشت در روز گذشته و باز شدن پای این آسیب اجتماعی با حلق آویز شدن این جوان به پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهرستان لزوم اجرای اقدام مذکور بیش از پیش تشدید شد.

خانجانی در رابطه با اقدام مذکور، اذعان داشت: این اقدام تا تحقق شرایط مطلوب ادامه خواهد داشت که در این راستا از پیگیری و ممارست نجات‌اله چنگیزخانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان و همچنین همکاران مسئولیت پذیر وی تقدیر و تشکر می کنم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.