مافی: پردیس به شهر خوابگاهی تبدیل شده است

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: علی رغم اینکه پردیس نزدیک به ۹ هزار واحد صنعتی فعال دارد اما کسب و کارها در آنجا رونق جدی ندارد و به یک شهر خوابگاهی تبدیل شده است‌.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، پروانه مافی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مناسفانه نبود طرح هادی یکی از مشکلات جدی استان تهران است.

وی افزود: بر همین اساس طبق قول استانداری طرح هادی ۱۳۰ روستا تا پایان مرداد تعیین تکلیف خواهد شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره مشکلات موجود در استان تهران، عنوان کرد: عدم تفکیک شهرداری قیامدشت و شهرداری منطقه ۱۵ مسائل مالیات بر ارزش افزوده را بوجود آورده است که نیازمند ورود استانداری است.

وی همچنین به مشکلات موجود در شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) نیز اشاره کرد و گفت: متاسفانه شهر فرودگاهی امام خمینی همچنان بلاتکلیف مانده و باید در این مورد نیز پیگیری‌ شود.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: در فشافویه نیز فاز نخست جاده چرمشهر به آبیک تنها ۵ درصد دیگر تا اتمام پروژه مانده که باید اهتمام جدی صورت پذیرد.

مافی با اشاره به اینکه پردیس فاقد نگاه اقتصادی است، بیان کرد: علی رغم اینکه نزدیک به ۹ هزار واحد صنعتی فعال دارد اما کسب و کارها در آنجا رونق جدی ندارد و به یک شهر خوابگاهی تبدیل شده است‌.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: با تحویل مساکن جدید و افزایش ۳۰۰ هزار نفری جمعیت در سال آتی نیز به دلیل عدم تمهید زیرساخت هایی مانند مدرسه، فروشگاه، مسجد و …مشکلات جدی بوجود خواهد آمد که جداً باید تدبیر کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.