ماسک در داروخانه‌های بهارستان نایاب شد

به دنبال انتشار خبر ابتلای برخی از ایرانیان به ویروس کرونا، ماسک‌های معمولی و فیلتردار در شهرستان بهارستان نایاب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، با توجه به انتشار خبر ویروس کرونا در برخی از مناطق کشور، مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم که نسبت به ابتلا به این بیماری دچار نگرانی شده‌اند نیز عصر امروز با مراجعه به داروخانه‌ها اقدام به تهیه ماسک معمولی و فیلتردار نمودند.

گفتنی است که به دنبال این موصوع در اکثر داروخانه‌های شهرستان بهارستان این ماسک نایاب یا با افزایش قیمت مواجه شده و شهروندان بهارستانی به سختی آن را تهیه می کنند و حتی افزایش قیمت آن به طور ساعتی شده است که بدون شک این اقدام بی‌شرمانه برخی افراد در افزایش قیمت‌ ماسک نیازمند برخورد جدی و قانونی است.

مسئول یکی از داروخانه‌ها در گلستان می گوید؛ اگر با چنین روندی پیش بریم قطعاً علاوه‌بر کمیباب شدن ماسک‌های فیلتر دار و معمولی قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت که متولیان امر باید در این راستا تدابیری بیندیشند.

همچنین محلول ضد عفونی کننده نیز هم اکنون با قیمت بالایی در داروخانه‌ها عرضه می شود و باتوجه به اینکه شهروندان بهارستانی اکثراً از قشر کارگر می باشند، خیلی از مراجعین حتی توان خرید آن را ندارند و مسئولین مربوطه می بایست به سرعت به این معضل تازه رسیدگی کنند.

درپایان لازم به ذکر است که این اولین بار نمی باشد که شهروندان در مقابل یک معضل یا نگرانی به این شدت نسبت به تهیه برخی اقلام واکنش نشان می دهند و در مقابل برخی افراد سودجو نیز با افزایش قیمت‌ها یا احتکار سعی در سواستفاده از شرایط دارند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.